DOLAR

32,8577$% -0.05

EURO

35,6754% -0.09

STERLİN

42,4219£% -0.07

GRAM ALTIN

2.543,16%-0,06

ONS

2.408,80%-0,02

BİST100

11.089,53%-0,74

BİTCOİN

2166160฿%-2.66693

a
  • Vidyoto
  • HABER
  • İtalyan Otomobil Markası SWM Türkiye’de

İtalyan Otomobil Markası SWM Türkiye’de

İtalyan Otomobil Markası SWM Türkiye’de
0

BEĞENDİM

REKLAM
REKLAM

1971 yılında İtalya’da kurulan, 2014 yılında da Çinli Shineray Holding tarafından satın alınan İtalyan Otomobil Markası SWM Türkiye’de.

 

İtalyan Otomobil Markası SWM Türkiye’de

 

Türkiye pazarına 2023 yılında ilk olarak farklı otomobil markaların bayiliklerini alarak giriş yapan ATMO Grubu, temsil ettiği marka sayısını artırıyor. Bu kapsamda, uluslararası ATMO Grubu, 2023 aralık ayı itibarıyla İtalyan Otomobil Markası SWM’yi Türkiye pazarına sunacak.

Yılda 300 Binden Fazla Üretim

Anton Chernov

ATMO Grubu Türkiye CEO’su Anton Chernov

Türkiye pazarına ATMO Grubu ile giriş yapmaya hazırlanan İtalyan Otomobil Markası SWM, 1971 yılında kuruldu. 2014 yılında Çinli Shineray Holding tarafından satın alınan İtalyan Otomobil Markası SWM, SWM Motors olarak 2016 yılında Shineray Holding’e ait, Brilliance Shineray Chongqing Automobile Co. Ltd.’ye dahil edildi. Tasarım ofisi Milano’da olan ve tamamen İtalyan çizgileri taşıyan SWM’nin, 1.000’den fazla kişinin görev yaptığı Ar-Ge Merkezi ise Çin’in Chongging şehrinde yer alıyor. Marka, yılda 300 binden fazla araç üretimi gerçekleştiriyor. ATMO Grubu Türkiye CEO’su Anton Chernov, “Elbette Çinli Shineray Group gibi çok önemli ve büyük bir otomotiv üreticisi tarafından desteklenen SWM markasının Türk müşterilerinin beğenisini hızla kazanacağından şüphemiz yok. Ulaşılabilir ve iddialı SUV modellerimizle Türk otomotiv pazarına dinamizm getireceğimize inanıyoruz” dedi.

“Güncel Teknolojileri Maksimum Güvenlikle Sunmak İstiyoruz”

Bayi yapılanmasını çok hızlı bir şekilde tamamlamak için görüşmelerin devam ettiğini vurgulayan Anton Chernov, “Kısa bir süre içerisinde Türkiye geneline yayılan güçlü yapılanmamız hazır hale gelecek. SWM, Alman otomotiv endüstrisinin sofistike üretim ve sıkı kalite standardını gözlemleyerek, plug-in hibritler ve elektrikli araçlar gibi pazar lideri teknolojiler ile tamamen yeni bir sürüş deneyimi sunuyor.

SWM ile hedefimiz, müşterilerimize tasarım ve performansın birleşimi ile güncel teknolojileri, maksimum güvenlikle sunmak. SWM markasıyla kısa sürede büyük başarı elde edeceğine inancımız tam” diye konuştu. Ekiplerinde, BMW tasarımcılarının imzası olan SWM’in Ar-Ge ve üretim kalitesi, Brilliance-BMW kalite yönetim sistemine uygun şekilde gerçekleştiriliyor. BMW Group’un eski kalite direktörü Franz Gollmann tarafından gerçekleştirilen saha denetimleri ve kalite kontrolleri sayesinde tüm araçlar Avrupa standartlarında üretiliyor.

Türkiye’nin, SWM’in dünya çapındaki planında en önemli Avrupa pazarlarından biri olduğunu söyleyen SWM Denizaşırı Ülkeler Genel Müdürü Li Guo de, “Türk müşterilerimize en yüksek öncelikle davranacağız. Samimi ve içten hizmet anlayışımızla kısa zamanda Türk tüketicisinin kalbini kazanacağımıza inancımız tam” dedi.

 

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayın: Vidyoto

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Karda Yolda Kaldığınızda Otomobilinizde Olması Gereken 9 Malzeme