10 Aralık 2016 12:24:22 | Son Güncelleme: 10 Aralık 2016 12:24:22

İnovalig Ödülleri’nde Temsa, “İnovasyon Kaynakları” kategorisinde birinci oldu

TİM’in düzenlediği 5. İnovasyon Haftası kapsamında gerçekleşen İnovalig Ödülleri’nde Temsa, “İnovasyon Kaynakları” kategorisinde birinci oldu.

 

TİM'in düzenlediği 5. İnovasyon Haftası kapsamında gerçekleşen İnovalig Ödülleri'nde Temsa, "İnovasyon Kaynakları" kategorisinde birinci oldu.

Ödül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’ya verildi.

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) gerçekleştirdiği İnovasyon Haftası kapsamında verilen ödül ile ilgili konuşan Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı; “Değişen dünyada ve zorlu rekabette, yeni bilgiyi üreten, sürekli yenilenen, teknolojiyi geliştiren, ürün ve hizmetlerini çeşitlendirenler rekabetin kazananı olabiliyor. Dünyada Sanayi 4.0 devrimi yaşanıyor. Türkiye’nin küresel rekabette fark yaratmasının yolu da inovasyondan geçiyor. Bu nedenle, inovasyon anlayışımızı 2004 yılından itibaren kültürümüzün ayrılmaz bir parçası haline getirdik. Bugün şirketlerimizin Endonezya’dan Amerika’ya dünyanın dört bir yanında üretim yapabilen, Silikon Vadisi’ne ürün satabilen bir konumda olması bu stratejik anlayış sayesinde mümkün olmuştur. Bugün Temsa’nın İnovalig’de kazandığı birincilik de, inovasyon yolculuğumuzun başarıyla devam ettiğinin bir göstergesidir” dedi.

 

Müşteri Odaklı Çözümler Özel Ödülü de Sabancı Holding’in oldu

Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında verilen TİM İnovasyon Ödülleri’nde ise “Müşteri Odaklı Çözümler” özel ödülü Sabancı Holding’in oldu. Ödülü, Sabancı Holding adına Sanayi Grup Başkanı Mehmet Hacıkamiloğlu aldı.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak