DOLAR

19,0540$% 0.13

EURO

20,5095% -0.63

STERLİN

23,5029£% -0.37

GRAM ALTIN

1.211,44%-0,66

ONS

1.977,84%-0,74

BİTCOİN

527323฿%-2.54628

ETHEREUM

33540Ξ%-3.30471

a

İDO ile ETA’dan Yeni “TIR Ofis Projesi”

İDO ile ETA’dan Yeni “TIR Ofis Projesi”
0

BEĞENDİM

REKLAM

İDO ile Borusan Lojistik’in inovasyon markası ETA (Elektronik Taşımacılık Ağı), aralarında bir anlaşma imzalayarak İDO’nun Eskihisar Terminali’nde “TIR Ofis Projesi”ni hayata geçirdi. Anlaşma kapsamında Eskihisar – Topçular hattından geçiş yapan TIR ve kamyon kullanıcıları birçok avantajdan yararlanabilecek.

19.08.2015

eta

Bir TIR’ın dorse bölümünü yeniden inşa ederek bir ofis yaratan ETA, kendi ağından yararlanarak en etkili şekilde taşımacılık gerçekleştiren iş ortaklarına bu stratejik noktada da ulaşmaya başlayacak. İDO ise lojistik sektörüyle daha yakın işbirliği içerisinde kurumsal satışlarını bu ofis üzerinden gerçekleştirecek.  Ayrıca ofis, müşterilerin İDO ile ilgili şikayet, talep ve önerilerini dinleyerek çözüm geliştirmek amaçlı bir iletişim noktası da olacak. Mümkün olan sorunlara anlık çözümler de üretecek.

REKLAM

Eskihisar – Topçular hattından geçiş yapan FlexIDO kart sahiplerine; bilet ücretlerinde indirim, 4 geçiş hakkı satın alana ekstra bir geçiş hakkı verilmesinin yanı sıra, TIR ofisini ziyaret eden tüm yolculara dönemsel olarak düzenlenecek ücretsiz yağ değişimi ve lastik bakımı aktiviteleri gibi temel avantajlar da sağlanacak.

İki kuruluşun çözüm ortaklığını sağlayan yeni anlaşma hakkında bir değerlendirme yapan İDO Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Naz Erer şunları söyledi: “İDO olarak, ulaşım ve seyahat sektörü ile lojistik sektörünü her zaman iç içe değerlendiriyor, lojistik firmalarımız ile yakın işbirliği yapmaya önem veriyoruz. ETA ile hayata geçirdiğimiz proje, bu yakınlaşmanın ve birlikte geliştirilen çözüm ortaklıklarının yeni ve çok güzel bir örneği oldu. Bu doğrultuda çok avantajlı fiyatlar arz etmekle kalmayacak, ticari kategoride zorlu görevler üstlenen şoförlerimize de sürpriz hediyeler sunacağız. Doğu Marmara bölgesinde faaliyet gösteren KOBİ’ler ile temasa geçerek daha hızlı bir iletişim kurmak da bir diğer amacımız. ”

ETA Genel Müdürü Hamdi Erçelik de iki kuruluş arasındaki anlaşmanın sektöre yeni bir boyut getirdiğini vurgulayarak şunları söyledi: “ETA ile kamyoncu esnafını Türkiye’nin en büyük ve teknolojik filosu haline getirmeyi amaçlıyoruz. Hayata geçirdiğimiz ETA’nın bu proje ile yenilikçi yapısına uygun, katma değeri yüksek hizmetleri müşterilerimize sunmaya önem veriyoruz. ETA’ya kayıtlı 12 binden fazla kamyoncu esnafı ve 3 bin 700’den fazla KOBİ bulunuyor.  Bu yeni anlaşmamız ile de ETA üyesi kamyon şoförleri İDO seferlerini, daha uygun bir fiyat ile gerçekleştirebiliyor olacaklar. Anlaşma sonucu hayata geçen İDO’nun Eskihisar terminalindeki “TIR Ofis Projesi” kapsamında, kurulan TIR Ofisinden ETA’nın faaliyetleri, kamyoncu garajlarında görecekleri işlerin tamamına cep telefonlarından ulaşmalarının sağlanması ETA kamyoncu mobil uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak ve ücretsiz üyelik başlatmak mümkün.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TIRSAN FİNANS FAALİYETE GEÇTİ