5 Ocak 2017 12:17:32 | Son Güncelleme: 23 Mayıs 2018 18:31:54

Hyundai Mobil Hizmetlerle Müşteri Memnuniyeti ve Servis Kalitesini Artırıyor

Servis Otomasyon Programı ile Hyundai, tüm servis süreçlerinin etkin bir şekilde kontrolünü ve takibini dijital ortamda sağlayarak, müşteri memnuniyeti ve ilk seferde doğru onarım hedeflerine ulaşmayı hedefliyor.

 

Servis Otomasyon Programı ile Hyundai, tüm servis süreçlerinin etkin bir şekilde kontrolünü ve takibini dijital ortamda sağlayarak, müşteri memnuniyeti ve ilk seferde doğru onarım hedeflerine ulaşmayı hedefliyor.

 

Hyundai, Hyundai Mobil Servis uygulamasını 2017’de de sürdürecek. Online uygulamalar ile Hyundai araç sahipleri, araçlarının onarımlarını, servis kayıt ve işlem süreçlerini dijital ortamda takip etmeye ve zaman kaybetmeden randevu almaya devam edebilecek. Türkiye genelindeki tüm bayi ağında kullandığı Geliştirilen Servis Otomasyon Programı ile Hyundai, müşterilerine gerçek zamanlı olarak araçlarının onarım durumunu takip edebilmelerine, tablet bilgisayarlar ve kiosklar aracılığıyla daha hızlı ve şeffaf bir servis hizmeti alabilmelerine olanak sağlıyor. Hyundai ayrıca müşterileri ve potansiyel Hyundai müşterilerinin servis ağı, kullanım kılavuzları ve çağrı merkezine kolayca erişimine olanak sağlayan “Hyundai Mobil Servis Uygulaması”nı da sunuyor. Bu sistem Android yada iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirilebiliyor.

 

 

YETKİLİ SERVİSLER MÜŞTERİLER TARAFINDAN PUANLANIYOR

Satış ve servis hizmetleri açısından değerlendirilen Hyundai Yetkili Servisleri’nin müşteri memnuniyeti puanları, bayi web sitesinden de yayınlanıyor. Böylece Hyundai müşterileri, memnuniyet yıldızlarına bakıp servisler hakkında karar verebiliyor. Hyundai ayrıca satış ve satış sonrası güncel konuların yer aldığı üç ayda bir yayınladığı bülteni, web sitesinde de paylaşmaya devam ediyor.

“Mobil Çözümler Üretmeye Devam Edeceğiz”

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “ 2016 yılında ağırlık verdiğimiz satış sonrası hizmetlerimize 2017 yılında çok daha etkili şekilde devam edeceğiz. Bu konudaki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ve bizler teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak mobil çözümler üretmeye devam edeceğiz. Müşteri memnuniyetindeki başarımız ve iddiamız her yıl zirveyi zorlamaya devam edecek” dedi.

 

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak