12 Kasım 2016 09:41:39 | Son Güncelleme: 12 Kasım 2016 09:41:39

Ford Trucks’ın 2. El Markası TruckMarket Sancaktepe’de Merkezi Satış Noktası Açtı

Ford Trucks’ın 2. el ağır ticari araçların güvenli alım satımı için hizmete açtığı TruckMarket merkezi satış noktası İstanbul Sancaktepe’de açıldı.

 

Ford Trucks'ın 2. el ağır ticari araçların güvenli alım satımı için hizmete açtığı TruckMarket merkezi satış noktası İstanbul Sancaktepe'de açıldı.

 

 

Ford Trucks’ın kendi satış noktası olarak ilk TruckMarket olan yeni satış merkezi, ağır ticari araçlarda 2. el alım ve satımda müşterilerine kurumsal hizmet verecek. 10 bin m2’lik bir alanda açılan, 300 araç kapasiteli TruckMarket’te müşteriler, TruckMarket’in stoğunda bulunan tüm marka ve model araçlara erişebilecekken tek noktadan ekspertiz ve servis hizmeti, trafiğe kapalı alanda test sürüşü imkanı, anlaşmalı finans kuruluşlarından tek noktada anında kredi sonuçlandırma, merkez lokasyonunda satış öncesi kontrol ve hızlı teslimat gibi olanaklara ulaşabilecek. Ayrıca müşterilere sunulan ek hizmetler içinde tır üstü sevk, kasko ve bakım hediyesi de bulunuyor. Diğer taraftan TruckMarket müşterileri ekim ayında devreye alınan 120 bin TL, 24 Ay, yüzde 0 faiz kampanyasından da faydalanabilecek.

TruckMarket Yüzde 40 Büyüdü

TruckMarket, bir önceki yıla göre yüzde 40 büyüdü. 2015 yılında toplam 800 adet olan alım-satım rakamının, 2016 yılı sonunda bin 100 adeti aşması ve 140 Milyon TL finansal büyüklüğe ulaşması hedefleniyor.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak