22 Eylül 2016 14:15:07 | Son Güncelleme: 12 Kasım 2016 10:00:51

Ford Trucks “Kazanç Üssü”ne gelenler kazanacak!

Ford Trucks’ın, 26 Ekim’e kadar sürecek Kazanç Üssü etkinliklerinde; ücretsiz check-up’tan faydalanan müşterilere, bir sonraki serviste yüzde 20 indirim.

 

Ford Trucks'ın, 26 Ekim'e kadar sürecek Kazanç Üssü etkinliklerinde; ücretsiz check-up'tan faydalanan müşterilere, bir sonraki serviste yüzde 20 indirim.

 

Ford Trucks, Marmara’dan Karadeniz ve Akdeniz’e, İç Anadolu’dan Güneydoğu’ya; 13 şehirde, “Kazanç Üssü” etkinlikleriyle müşterileriyle buluşacak. Etkinliklerde Ford Trucks müşterilerine özel ikramlara ek olarak, birbirinden farklı aktiviteler düzenlenecek ve sürpriz hediyeler dağıtılacak. Araçlarını servise getiren müşteriler ücretsiz check-up’tan yararlanacak ve bir sonraki servis girişleri için yüzde 20 indirim hediye edilecek. Etkinliklerde yeni Ford Trucks serisi E6 araçların tanıtımı yapılacak ve yeni Ford Trucks serisi araç satın alanlar ise 2 yıl garantiye ek olarak 3. yıl uzatılmış garantiye ücretsiz sahip olacak.

 

Etkinlikler 15 Bayide Gerçekleşecek

26 Ekim tarihine kadar İstanbul, Ankara, Konya, Samsun, Trabzon, Mardin, Diyarbakır, Malatya, Gaziantep, K. Maraş, Hatay, Adana ve Kayseri şehirlerinde 15 bayide düzenlenecek “Kazanç Üssü” etkinlikleriyle Ford Trucks, müşterileriyle birlikte olmaya devam edecek.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak