22 Aralık 2016 06:57:42 | Son Güncelleme: 23 Mayıs 2018 15:54:36

Fiat Egea Station Wagon 1.6 Dizel Motor ve Çift Kavramalı Otomatik Şanzımanla Satışa Sunuldu

Urban Plus ve Lounge Plus donanım ve 86 bin 900 TL’den başlayan fiyatla satışa sunulan Fiat Egea Station Wagon, 5 yıl/100 bin garantisi satın alınabiliyor.

 

Urban Plus ve Lounge Plus donanım ve 86 bin 900 TL’den başlayan fiyatla satışa sunulan Fiat Egea Station Wagon, 5 yıl/100 bin garantisi satın alınabiliyor.

 

Aralık ayı sonuna kadar tüm vade ve tutarlara uygulanacak yüzde 0.99 faile kredi çekebilecek olan müşteriler 86 bin 900 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyat ile Fiat Egea Station Wagon’un 1.6 Dizel Motor ve Çift Kavramalı Otomatik Şanzımanlı versiyonunu satın alabilecek.

Fiat Egea Station Wagon’da Birçok Donanım Standart

Fiat Egea Station Wagon, dizel otomatik seçeneğinde Urban Plus ve Lounge Plus adı verilen iki donanım paketi sunuyor. Urban Plus’ta; 6 hava yastığı, LED gündüz farları, krom kapı kolları, tavan rayları, 16 inçlik alaşımlı jantlar, otomatik klima, park sensörü, 5 inç dokunmatik ekranlı Uconnect sistemi, Bluetooth bağlantısı, USB/AUX girişi, ABS, ESP, Yokuş Kalkış Destek Sistemi donanımları yer alıyor. Urban Plus’ta aytrıca Hız Sınırlama Sistemi, Çarpışma Riski Uyarı Sistemi ve Otomatik Acil Durum Freni gibi sürücü destek sistemleri de standart. En üst donanım paketi olan Lounge Plus ise Urban Plus’a ek olarak 7 inçlik yüksek çözünürlüklü tablet ekran, 17 inçlik alaşımlı jantlar, far ve yağmur sensörleri ve geri görüş kamerası gibi unsurlar sunuyor.

 

 

Verimli ve Performanslı Eşleşme

120 HP güç ve 320 Nm tork üreten 1.6 litrelik MultiJet motor 200 km/s son hıza sahip. Ortalama 3.9 litrelik yakıt tüketimi sunan bu motor eşleştiği 6 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman sarsıntısız vites değişimi ile sürüş konforunu artırırken performans konusunda da kullanıcısını tatmin ediyor.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak