DOLAR

31,3677$% 0.42

EURO

34,0595% 0.51

STERLİN

39,7661£% 0.47

GRAM ALTIN

2.101,43%2,38

ONS

2.083,22%1,93

BİST100

9.097,15%-1,05

BİTCOİN

1949290฿%1.93669

a

Castrol Magnatec Dualock Teknolojisi Tanıtıldı

Castrol Magnatec Dualock Teknolojisi Tanıtıldı
0

BEĞENDİM

Motorun kritik parçalarına mıknatıs gibi tutunarak güçlü bir koruma kalkanı oluşturan Castrol Magnatec Dualock Teknolojisi Tanıtıldı.

 

Castrol Magnatec Dualock Teknolojisi Tanıtıldı

 

Castrol mühendislerinin dünyanın önde gelen üniversitelerinden birindeki bilim insanlarıyla Castrol Magnatec Akıllı Molekülleri üzerine yaptığı 10 yıldır süre gelen ortak araştırma ve geliştirmelerin sonucunda ortaya çıkan Castrol Magnatec Dualock Teknolojisi Tanıtıldı. Otomobil motorlarının aşınmasını daha da azaltmak için iki farklı koruyucu molekülün birleşimini kullanan ve bu iki molekülü birbirine kenetlenerek güçlü bir koruma kalkanı oluşturan Castrol Magnatec Dualock Teknolojisi,  motorun ilk çalışma anında meydana gelen aşınmaya karşı motora mıknatıs gibi tutunarak motoru korurken, dur-kalk sırasında meydana gelen aşınmaya karşı da koruma sağlıyor. Böylece Castrol Magnatec Dualock Teknolojisi, yüzde 50 daha az motor ısınma aşınması ve yüzde 50 daha az dur-kalk aşınması sağlıyor.

 

castrol nilaytatlisoz

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Pazarlama Direktörü Nilay Tatlısöz

Castrol Magnatec Dualock Teknolojisi, Türkiye’de Halit Ergenç tarafından seslendirilen ‘Ters Dönmüş Otomobil’ televizyon reklamı ile tanıtıldı. Castrol Magnatec’in sahip olduğu Dualock teknolojisinin motoru nasıl koruduğunun anlatıldığı reklam filmi ile Mıknatıs gibi birbirine kenetlenen moleküllerin yer çekimine karşı koyarak motorun hassas parçaları çevresinde koruma kalkanı oluşturduğu vurgulanıyor. Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Pazarlama Direktörü Nilay Tatlısöz, yapılan kampanya ile Castrol MAGNATEC’in görünmez gücünü görünür hale getirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Türkiye’nin en beğenilen aktörlerinden ve gerek hayata geçirdiği rollerle gerekse de sesiyle hafızalarda yer edinen Halit Ergenç’in seslendirdiği reklam filmi ile Castrol Magnatec’in motora sağladığı güveni en iyi şekilde hedef kitleye de aktaracaklarına inandıklarını belirterek, “Yapılan aşınma limiti testlerine göre ortalama bir sürücü yılda yaklaşık 18 bin kez dur-kalk yapıyor ve şehir içi trafikteki zamanının üçte birini de rölantide geçiriyor.

Otomobillerin motorunda oluşan aşınmaların büyük çoğunluğu aracın ilk çalıştırılmasında, motorun ısınması sırasında ya da trafikte dur-kalk anında meydana geliyor. Araçların motorlarında oluşan aşınma problemine karşı ürünümüzün sunduğu korumayı farklı ve yaratıcı bir dil ile hedef kitlemize aktarmak istedik. Dualock teknolojisine sahip Castrol Magnatec, mıknatıs gibi kenetlenen molekülleri ile güçlü bir koruma kalkanı oluşturur, aşınmayı yüzde 50 azaltır ve aracınızın motorunda durmaksızın koruma sağlar” dedi.

 

Otomotiv sektörüne yönelik diğer güncel gelişmeleri takip etmek için Vidyoto Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yeni Dacia Spring İçin Yeni Donanım ve Motor Seçeneği