Castrol EDGE, dünyanın ilk sanal sürüş deneyimi

Gerçek bir araba, gerçek bir pilot ve sanal bir dünya!
Castrol EDGE, dünyanın ilk sanal sürüş deneyimi sunar!

Sanal Drift, bir kişiyi, dünyanın ilk Titanyum denemesinde çığır açan teknoloji ile performans sürüşünün sınırlarını zorlamaya davet ediyor. Sürücü Matt Powers, özel olarak tasarlanmış Sanal Gerçeklik Kaskını takarak tehditlerle dolu sanal dünyada bir gerçek arabayla yarışırken aynı zamanda aracını gerçek dünyada görmeden sürecek. Makine ile insan arasındaki uyumun doruk noktasındaki bu gösteride sanal parkurda ayakta kalabilmek ve çevresindeki dünyadan kaçabilmek için Powers’ın kendi içgüdülerine ve aracının performansına hiç olmadığı kadar güvenmesi gerekecek.

Virtual Drift calls on one man to take on a world-first Titanium Trial, using ground-breaking technology to push the boundaries of performance driving. Wearing a specially designed Virtual Reality helmet, driver Matt Powers will race a real car in a menacing virtual world, while all the time driving blind to the real world. Powers will need to rely on his instincts and the performance of his vehicle like never before to survive the virtual course and escape the world, in this ultimate demonstration of man and machine in sync. Powered by Castrol EDGE with Fluid Titanium Technology, it’s time for our driver to step up, push it and BE TITANIUM STRONG.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Aslan Kükredi Peugeot 308 GTi

Peugeot 308 GTi tanıtıldı. 1.6 lt'lik, 4 silindirli, turbo beslemeli, 250 HP ve 270 HP güçlü benzinli motorun görev aldığı 308 GTi, iki...

Kapat