31 Temmuz 2015 14:30:23 | Son Güncelleme: 31 Temmuz 2015 14:30:23

Brisa’nın yeni Genel Müdürü Yiğit Gürçay Oldu

Brisa’da üst düzey bir atama gerçekleşti.

31.07.2015

2009 yılından bu yana Brisa Genel Müdürü olarak görev yapan Hakan Bayman, 1 Eylül itibariyle Bridgestone Corporation’ın Bağımsız Devletler Topluluğu/Rusya, Ortadoğu ve Afrika (CMA) Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak atandı. Hakan Bayman, aynı zamanda CMA bölgesinde faaliyet gösteren Brisa’da da Yönetim Kurulu üyeliğini sürdürecek.

Brisa Genel Müdürlüğü pozisyonuna ise 1 Eylül itibariyle Yiğit Gürçay getirildi. Uzun süre çok uluslu şirketlerde üst düzey yöneticilik yapan Yiğit Gürçay, uluslararası liderlik deneyimiyle Brisa Genel Müdürlük koltuğuna oturacak.

Yigit+Gurcay

Yiğit Gürçay

Atamalarla ilgili değerlendirmede yapan Sabancı Holding ve Brisa Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Hakan Bayman’ın Bridgestone’da uluslararası bir görev için seçilmesinin, iki büyük grup arasındaki uyumlu ortaklığın başarısı olduğunu söyledi.

Güler Sabancı, sözlerini şöyle sürdürdü:“Hakan Bayman’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Bayman’dan Genel müdürlük bayrağını devralan Yiğit Gürçay’ın da uluslararası deneyimi ve yetkinlikleri ile Brisa’nın başarısını bugün geldiği noktadan çok daha ilerilere taşıyacağına inanıyorum. ”

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak