DOLAR

32,8547$% -0.02

EURO

35,6763% -0.1

STERLİN

42,4594£% -0.02

GRAM ALTIN

2.542,99%-0,07

ONS

2.409,19%0,01

BİST100

11.089,53%-0,74

BİTCOİN

2168278฿%-2.56412

a
  • Vidyoto
  • HABER
  • Brisa Filo Yönetiminde Yeni Dijital Dönemi Başlattı

Brisa Filo Yönetiminde Yeni Dijital Dönemi Başlattı

Brisa Filo Yönetiminde Yeni Dijital Dönemi Başlattı
0

BEĞENDİM

REKLAM
REKLAM

Filolara özel Profleet Filo Yönetim Çözümlerini şirketlere artık mobil uygulamayla sunmaya başlayan Brisa Filo Yönetiminde Yeni Dijital Dönemi Başlattı.

 

Dijital Filo

 

Brisa Filo Yönetiminde Yeni Dijital Dönemi Başlattı

 

Bridgestone, Lassa ve Dayton markaları ile lastik sektöründe faaliyet gösteren Brisa, Profleet Filo Yönetim Çözümlerine  yeni dijital filo hizmetlerini de dahil etti. Araçların yakıt, performans, navigasyon, sürüş takibi gibi kritik verilerine erişimi sağlayan Telematik, TPMS (Lastik Basınç ve Sıcaklık Ölçme Sistemi), Sürüş Destek Sistemi gibi hizmetleri müşterilerine sunan Brisa, filo şirketlerinin verimlilikleri ve kârlılıkları için geliştirdiği ve Aspects+, TMP+ gibi yenilikçi hizmetleri içeren Profleet hizmetini  artık filo şirketlerine mobil uygulama ile sunmaya başlandı.  Profleet, yeni mobil uygulaması ile filo yöneticileri, mobil cihazları ile araç ve sürücülerini anlık olarak takip edebilecek, raporlara ulaşabilecek ve gerekli işlemleri kolaylıkla yönetebilece. Filoda yapılan lastik incelemeleri, filo analizi, hurda sorunları, lastik değişimi süreçleri, kaplama analizi, lastik performansı ve basınç hesaplama dijital bir ortamda yönetilebilecek.

 

“Tek noktada bu hizmetleri sunan tek kurum olarak liderliğimizin de pekişecek”

 

Tüm bu dijital hizmetlerle başlatılan yeni dönemde, filolara en kapsamlı hizmet sunan çözüm ortağı olacaklarını belirten Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel; “Yeni dijital filo sistemlerimiz, akıllı mobilite alanında geldiğimiz son noktayı ve bu alanda gelişim yaratma kararlılığımızı ortaya koyuyor. Profleet çatısı altında 360 derece danışmanlık sağladığımız filo müşterilerimiz artık yeni nesil, dijital uygulamalarımızla çok daha güçlü bir fayda elde edecek. Kazaların önüne geçecek verilerle desteklediğimiz müşterilerimizin öncelikle bu alanda önemli bir iyileşme sağlayacaklarına inanıyoruz. Bununla birlikte çevresel etkilerini en aza indirirken, toplam maliyetlerini de azaltacaklar. Böylece kurumlarının sürdürülebilirliğine ve kârlılığına yatırım yapmış olacaklar. Tek noktada bu hizmetleri sunan tek kurum olarak liderliğimizin de pekişeceğine eminiz. Tüm bunların sektörümüze ve ekonomimize değer katan etkileri de bizi dijitalleşme ve inovasyon alanında ilerleme konusunda daha da cesaretlendiriyor” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Skoda Düşük Fiyatlı Otomobiller Klasmanında Yer Alacak