DOLAR

31,1235$% 0.26

EURO

33,8149% 0.51

STERLİN

39,4539£% 0.2

GRAM ALTIN

2.028,27%-0,19

ONS

2.027,10%-0,45

BİST100

9.334,13%-0,43

BİTCOİN

1656201฿%4.46444

a
  • Vidyoto
  • HABER
  • Bomag Türkiye Distribütörü Marubeni Oldu

Bomag Türkiye Distribütörü Marubeni Oldu

Bomag Türkiye Distribütörü Marubeni Oldu
0

BEĞENDİM

Fransız Fayat Grubu’nun bir parçası olan ve 60 yıldan fazla yol ekipmanları üretimi tecrübesine sahip olan Bomag Türkiye Distribütörü Marubeni Oldu.

 

Bomag Türkiye Distribütörü Marubeni Oldu

 

Merkezi Almanya’nın Boppard şehrinde bulunan, küresel bir serme, sıkıştırma ve kazıma makinaları üreticisi olan Bomag, Ocak 2024’ten itibaren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. distribütörlüğünde Türkiye pazarında satışa sunulacak . Almanya’da 6 şubeye sahip olan ve 12 bağımsız iştirak ile küresel olarak faaliyetlerini sürdüren Bomag, dünya çapında, 2 bin 500’den fazla çalışanıyla, 120 ülkede 500’den fazla bayiye sahip.

Toprak ve asfalt silindirleri, frezeler, serim makinaları ve hafif sıkıştırma ekipmanları gibi yol ekipmanları üretimi gerçekleştiren Fransız Fayat Grubu’nun bir parçası olan Bomag, rakiplerinden farklı olarak ; şasi ve kabin dahil, çelik ile ilgili, kaynaklı ya da talaşlı fark etmeksizin, tüm üretimlerini kendi gerçekleştiriyor.  Makinalarını Avrupa, Çin, Hindistan ve ABD’deki kendi üretim tesislerinde üreten Bmoga, Ocak 2024 tarihi itibariyle de Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ile Türkiye pazarına giriş yaptı ve yüzde 50 pazar payına ulaşmayı hedefliyor.

İşbirliğine Dair Detaylar

Bomag 3

“Bu Yolda Beraberiz” sloganıyla faaliyetlerine başlayan iki şirket arasındaki iş birliğinin detayları İstanbul Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen basın toplantısı ile açıklandı. Toplantıda Marubeni Dağıtım ve Servis Genel Müdürü Eşref Zeka, Bomag CEO’su Ralf Junker ve Marubeni Dağıtım ve Servis İş ve Maden Makinalarından Sorumlu COO’su Burçak Birand işbirliğine dair detayları açıkladı.

“Biz Sadece Makina Satmıyoruz Çözüm Sunuyoruz”

Dünyanın önde gelen ticari araç markalarıyla oluşturdukları iş modeliyle, sürdürülebilir bir gelecek için, yüksek teknolojik ürünler ve kaliteli hizmet sunarak müşterilerine katma değerli çözüm sunmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Marubeni Dağıtım ve Servis Genel Müdürü Eşref Zeka; “İş makinaları sektöründe 40 yılı aşan tecrübemiz ve sektörde öncü iş modelimizle, Bomag’a katkı sağlamak için birlikte hareket etme kararı aldık. Bomag markası, şirketimizin vizyonu ve değerleri ile birebir örtüşüyor. Biz sadece makina satmıyoruz; çözüm sunuyoruz, müşterilerimizin işine ne kattığımıza bakıyoruz. Önümüzdeki dönemde yol makinaları sektöründe, standartları daha da yukarıya çekerek, sektörde faaliyet gösteren herkese ilham olmayı amaçlıyoruz” dedi.

“Türkiye pazarında birlikte büyüyeceğiz”

Bomag CEO’su Ralf Junker; “Temsilcisi olduğu her markaya katma değer sağlayan Marubeni Dağıtım ve Servis ile gelecek beklentilerimiz birebir örtüşüyor. Güçlü dağıtım kanallarına ve satış sonrası hizmetlere sahip olması, Marubeni Dağıtım ve Servis’i tercih etmemizde etkin oldu. Türkiye’nin karayolu taşımacılığındaki sürdürülebilir gelişim potansiyeline ek olarak, büyük projelerin devam etmesiyle, Türkiye pazarında birlikte büyüyeceğiz” dedi.

“Müşterilerimizin İşletme Giderlerini Azaltırken Karlılıklarını Artıracak”

Marubeni Dağıtım ve Servis İş ve Maden Makinalarından Sorumlu COO’su Burçak Birand; “Tüm markalarımızı, bulundukları konumundan çok daha üst düzeye taşıyabilme kabiliyetimizi Bomag ile de gerçekleştirmek amacındayız. Edindiğimiz deneyim ve sinerjiyle, mevcut müşterilerimizi daha fazla Bomag ile tanıştıracağız ve ayrıca Bomag’ı tanıyanlara da üstün satış sonrası hizmet avantajlarımızı sunarak markayı bir üst seviyeye taşıyacağız. En çevreci regülasyonlar kapsamında, makina ve ekipmanların yeni nesil teknolojileri sayesinde daha ekonomik Bomag ürünleri, müşterilerimizin işletme giderlerini azaltırken karlılıklarını artıracak.

Hem operatörlerin hem saha çalışanlarının hem de iş verenlerin çok daha rahat ve kazançlı faaliyetler sürdürebilmesini önceliklendiriyoruz. Temsil ettiğimiz diğer markalarımızda olduğu gibi, Bomag’da da uzman satış kadromuz, kullanılacak makina modelinin seçiminde danışmanlık yaparak müşterilerimizin verimliliğine katkıda bulunacak. Ayrıca Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış yaygın servis ağımız ile, makinalarımızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlama prensibimizi, Bomag için de sürdüreceğiz” dedi.

Öne Çıkan Özellikler

Bomag 2

ECOMODE: Türkiye’de satışa sunulan tüm 5 ton üzeri makinalarda standart olarak sunulan ECOMODE özelliği sayesinde, motor devir ayarı optimize edilerek silindir modellerinde yaklaşık yüzde 25 tasarruf sağlanıyor. Bomag, silindir grubunda ECOMODE özelliğini sektörde ilk defa sunan üretici unvanına sahip.

ECOSTOP: Tüm ağır tip silindirlerde sunulan ECOSTOP özelliği sayesinde, istenilen aralıklarda motor otomatik olarak gaz akışını keserek hem yakıt tüketimi hem de çevre açısından fayda sağlanıyor.

TERRAMETRE/BOMAP: Silindir modellerde bazılarında kullanılan TERRAMETRE/BOMAP adındaki sistemi, operatöre çalışmış olduğu zeminde ne kadar sıkıştırma olduğunu gösteriyor. Böylece fazladan sıkıştırma yapılması engelliniyor. Bu sayede gereken oranda sıkıştırma sağlanarak zamandan ve yakıttan tasarruf elde ediliyor. Stabilitesi korunan zemin ayrıca makinaya gelebilecek muhtemel hasarların önüne geçilmesini ve onarım giderlerinin azaltılmasını da sağlıyor. Opsiyonel uydu bağlantısı ile de tüm veriler saha ekiplerine online iletilebiliyor.

MAGMALIFE: Alüminyum ısıtma plakalar sayesinde, pek çok rakip markaya göre yüzde 50 daha hızlı ve homojen ısıtma sağlanabiliyor. Sınıfının en ağır tablası ile silindirleme öncesi yüksek sıkıştırma sağlayabilen finişerler, uzun ve geniş paletleri ile yüksek stabilite, üst seviyede operatör konforu ve kullanım kolaylığını da kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

 

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayın: Vidyoto

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Nissan Fiyat Listesi Ocak 2024