şişli escort

20 Eylül 2016 11:16:59 | Son Güncelleme: 20 Eylül 2016 11:18:51

Beşiktaş Futbol Takımı Seyahatlerini Temsa Maraton ile Gerçekleştirecek

2015-2016 Süper Lig sezonu şampiyonu ve Şampiyonlar Ligi’nde Türkiye’yi temsil eden Beşiktaş futbol takımı seyahatlerini Temsa Maraton ile gerçekleştirecek.

 

2015-2016 Süper Lig sezonu şampiyonu ve Şampiyonlar Ligi’nde Türkiye'yi temsil eden Beşiktaş futbol takımı seyahatlerini Temsa Maraton ile gerçekleştirecek.


Temsa Maraton’un Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne teslimine yönelik Vodafone Arena’da 19 Eylül Pazartesi günü bir tören düzenlendi. Törene Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Yönetim Kurulu Üyeleri, Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik ve Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan katıldı. 

Temsa Maraton Beşiktaş’a Yakıştı

 

dsc_00101

Temsa’nın yepyeni ürünlerle 2016’ya adım attığını ve yeni ürünlerin de pazarda kullanıcılarının büyük beğenisi ile karşılandığını belirten Genel Müdür Dinçer Çelik, “Bugün iki lider markanın buluşmasına tanık oluyoruz. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün isteğine göre özel olarak dizayn edilen Temsa Maraton ile maç öncesinde ve sonrasında teknik heyet ve futbolcuların seyahat sürecinin keyfe dönüşeceğine inanıyoruz. Biz, Şampiyon Beşiktaş’a Maraton’un yakıştığını düşünüyoruz. Bu yıl ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek tek takım olan Beşiktaş’ımıza Avrupa arenasındaki bu zorlu yolculuğunda başarılar diliyoruz. Hem şampiyonlar liginde hem de 2016-2017 süper lig sezonunda yoğun bir mücadele yaşayacak olan Beşiktaş’ın yanında Maraton aracımız olacak” dedi.

Prestij SX de Beşiktaş’a Hizmet Edecek  

Dinçer çelik; “Ayrıca Maraton’un yanı sıra kısa mesafe taşımacılığı segmentinin güçlü oyuncusu Prestij SX de Beşiktaş’ın yanında olacak. Zorlu bir süreç yaşayan ülkemizin, Beşiktaş’ın Avrupa arenasında alacağı başarılı sonuçlarla mutlu olmasını diliyoruz. Biz de Şampiyonun yanında olmanın onunla birlikte başarıya yol almanın gururunu birlikte yaşayacağız. Sayın Başkan Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyelerine de tercihlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Temsa ile İşbirliğimiz Hayırlı Olsun”

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Marka değeri her geçen gün hızla artan Beşiktaş’ın sponsorluk ve marka işbirliklerinde de transferlerimiz kadar büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz, güven içerisinde ve üst düzey konforla, dünyanın tercih ettiği Temsa Maraton ile seyahat edecekleri için çok mutluyuz. Üretim gücü ve dünyaya ihraç ettiği otobüslerle ülkemizin gururu olan Temsa ve dünya markası Beşiktaşımızın işbirliği hayırlı, uğurlu olsun“ şeklinde konuştu.

Kulüp müzesinde Temasa Maraton Maketi

 

dsc_0075

Daha sonra Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün müzesinde sergilenmek üzere dev bir otobüs maketi Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik tarafından Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman’a sunuldu.

REKLAM
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak