DOLAR

28,9154$% 0.06

EURO

31,4420% -0.07

STERLİN

36,6923£% -0.18

GRAM ALTIN

1.925,55%0,09

ONS

2.069,45%-0,06

BİTCOİN

1202608฿%5.42798

ETHEREUM

64678Ξ%3.8099

a
  • Vidyoto
  • Akaryakıt
  • Aytemiz’den Tüm İşlemleri Temassız ve Dijital Yaptıracak Mobil Uygulama

Aytemiz’den Tüm İşlemleri Temassız ve Dijital Yaptıracak Mobil Uygulama

Aytemiz’den Tüm İşlemleri Temassız ve Dijital Yaptıracak Mobil Uygulama
0

BEĞENDİM

REKLAM
REKLAM

 

REKLAM

Aytemiz’den yakıt miktarının belirlenmesinden fiş/fatura alım sürecine kadar Tüm İşlemleri Temassız ve Dijital Yaptıracak Mobil Uygulama.

 

aytemiz Vaay

REKLAM
REKLAM

 

REKLAM
REKLAM

Aytemiz’den Tüm İşlemleri Temassız ve Dijital Yaptıracak Mobil Uygulama

 

Aytemiz, yüksek teknoloji yatırımları kapsamında mobil uygulamasını geliştirerek müşterilerine yeni bireysel elektronik ödeme sistemi sundu. Yakıt alım miktarının belirlenmesinden fiş/fatura alım sürecine kadar her aşamasını araç camını dahi açmadan temassız ve dijital olarak yapma olanağı sağlayan yeni sistemi ‘Vaay’ ile, filo araçlarının yaşadığı avantajları ilk defa bireylere de sunuyor. Bireysel araç sahiplerinin sisteme dahil olarak yüzde 5’e varan indirimlerle yakıt alışverişi yapabileceği, alışverişlerinin veri analitiğine de sahip olabilecekleri yeni ödeme sistemi, özellikle pandemi döneminde oluşan beklentiler doğrultusunda geliştirildi. “Sadece araç tanıma, insan da tanı” mottosuyla uygulanmaya başlayan sistem ile şaşırtan bir dijital dönüşüm projesine daha imza atan Aytemiz, ilk aşamada 100 binin üzerinde tüketicinin bu avantajlardan yararlanmasını hedefliyor.

 

“Hijyeni, konforu ve ekonomiyi kodladık”

 

Aytemiz GM Erol Varlik1Mobil cihazların ve finansal teknolojilerin getirdiği nakitsiz ödeme kolaylığını, tüketiciler için fonksiyonel bir platformda sunduklarını belirten Aytemiz Genel Müdürü Erol Varlık, “Yeni ödeme sistemimiz ‘Vaay’ ile hijyeni, konforu ve ekonomiyi kodladık. Dijitalleşmeye, veri analizine önem veren bir marka olarak geçirmekte olduğumuz özel süreçte bu yöndeki çalışmalarımıza daha da hız kazandırdık. Günümüz tüketicileri artık yenilikçi, özgün ve sorumlu markaları tercih ederken kendilerine sağlanan fonksiyonel faydaya daha da fazla önem veriyor” dedi

 

“Temassız İşlem Adetleri 563 Milyona Ulaştı”

 

Mobil ödemeler, temassız ödemeler, dijital cüzdanlar, kimlik doğrulama teknolojileri gibi günlük hayatımızı kolaylaştıran inovasyonların her geçen gün arttığına dikkat çeken Varlık, “Pandemi ve artan işlem hızı beklentisinin bileşkesi önümüzdeki dönemde de önemini artarak devam ettirecek. Bunun en çarpıcı örneği olarak 2020’nin ilk yarısında gerçekleşen temassız işlem adetlerinin, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre 3 kat artarak 563 milyona ulaşmasını gösterebiliriz. Aytemiz özelinde tüketici araştırmaları, değişen müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını dikkatlice analiz ederek ‘Vaay’ projesini hayata geçirdik. Filo araçlarına sunulan tüm faydaları son tüketiciye de sunmaya karar verdik. Araçlarla birlikte bireyi de hedef aldık. Vaay sistemi ile tüm sürücüler yakıt alışverişlerinin geçmişlerini takip edebilecek, aylık yakıt alım kotasını belirleyebilecek, tüm işlemlerini telefonu üzerinden yapabilecek ve kendisine özel sağlanan 365 gün indirimden faydalanabilecek” diye konuştu.

 

REKLAM
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BorgWarner Yeni Motor Yağları Ürün Yelpazesini Tanıttı