DOLAR

32,5024$% 0.25

EURO

34,5555% 0.15

STERLİN

40,4505£% 0.18

GRAM ALTIN

2.496,28%0,54

ONS

2.388,49%0,24

BİST100

9.548,09%-1,36

BİTCOİN

2039127฿%-0.75176

a
  • Vidyoto
  • HABER
  • Avrupa ve Afrika Bölgesindeki En İyi Otomobil Fabrikası Türkiye’de

Avrupa ve Afrika Bölgesindeki En İyi Otomobil Fabrikası Türkiye’de

Avrupa ve Afrika Bölgesindeki En İyi Otomobil Fabrikası Türkiye’de
0

BEĞENDİM

REKLAM
REKLAM

 Amerikalı bağımsız araştırma şirketi JD Power tarafından yapılan değerlendirmeye göre Avrupa ve Afrika Bölgesindeki En İyi Otomobil Fabrikası Türkiye’de.

REKLAM

 

toyota fabrika en iyi odulu

 

REKLAM

Avrupa ve Afrika Bölgesindeki En İyi Otomobil Fabrikası Türkiye’de

 

Amerikalı bağımsız araştırma şirketi JD Power tarafından yapılan ve Amerikan otomotiv pazarında satılan araçları değerlendiren Initial Quality Study (IQS) araştırmasında, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, C-HR modeli ile Avrupa ve Afrika bölgesinin en iyi fabrikası oldu. C-HR kullanan müşterilerle yapılan IQS araştırmasında kullanıcıların ilk üç aylık deneyimlerinin ardından görüşlerini değerlendiren JD Power, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’yi “Golden Plant” ödülüne layık gördü. Bu yılki IQS değerlendirmesine göre, Avrupa ve Afrika bölgesinde üretimi gerçekleştirilmiş tüm otomobiller arasında kalite açısından en iyi araç Toyota C-HR olarak belirlendi.Örnekleme ile seçilen müşterilerin görüşleri sonucunda kalite performansı en iyi olan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, birinci sırada yer aldı.

 

“Hedefimiz Dünyanın En İyisi Olmak”

 

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Toshihiko Kudo,”Hem Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye hem de ülkemiz adına önemli bir başarı elde ettik. Bu başarı, Türkiye’deki otomotiv sektörünün geldiği noktayı göstermesi bakımından önemli bir anlam taşıyor. Bütün çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçteki hedefimiz sadece Avrupa ve Afrika bölgesinde değil, tüm dünyadaki en iyi üretim tesisi olup bu pozisyonu istikrarlı ve güçlü bir şekilde korumak olacaktır” dedi. Türkiye’nin en büyük 2. ihracatçısı olan ve üretiminin yüzde 90’ını dünyanın 148 ülkesine ihraç eden Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, halen 5500 kişilik istihdamı ve 2.1 milyar $ değerinde toplam yatırımı ile Sakarya ve Türkiye’ye katkı sağlamaya devam ediyor.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Honda Civic Sedan Artık Satılmayacak