DOLAR

32,9919$% -0.28

EURO

35,9439% -0.61

STERLİN

42,6593£% -0.4

GRAM ALTIN

2.545,38%-2,13

ONS

2.397,56%-1,94

BİST100

11.156,20%0,15

BİTCOİN

2197802฿%4.75395

a
  • Vidyoto
  • Audi
  • Audi Sahiplerine Anadolu Sigorta’dan Özel Teminatlara Sahip Audi Kasko

Audi Sahiplerine Anadolu Sigorta’dan Özel Teminatlara Sahip Audi Kasko

Audi Sahiplerine Anadolu Sigorta’dan Özel Teminatlara Sahip Audi Kasko
0

BEĞENDİM

REKLAM

Anlaşmalı yetkili servis istasyonu seçeneğinden, asistans yardımlarına kadar birçok seçenek ile Audi Sahiplerine Anadolu Sigorta’dan Özel Teminatlara Sahip Audi Kasko.

 

audi kasko

 

Audi Sahiplerine Anadolu Sigorta’dan Özel Teminatlara Sahip Audi Kasko

 

Anadolu Sigorta’nın Audi marka araçlar için özel bir kasko olarak tasarladığı “Audi Kasko Sigortası”, model yılı sınırlaması olmaksızın, Anadolu Sigorta’nın genişletilmiş kasko ürününün seçeneklerini ve Audi araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu diğer sigorta teminatlarını içeriyor. Doğuş Otomotiv işbirliğiyle hayata geçirilen yeni kasko ürünüyle, isteyenler tüm hizmetlerini Audi’nin yetkili servislerinden alabilecek. Audi Kasko ile kaza sonrası hasar meydana gelmesi durumunda onarım, Audi yetkili servislerinde belli tutardaki hasara kadar ekspertiz olmaksızın yapılabiliyor.

 

Audi Kasko’nun Geniş Teminatları

 

Audi araç sahipleri Audi Kasko Sigortası’yla 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımından da faydalanabiliyor. Poliçe dönemi içerisinde 1 adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılırken, ek teminatlarla araç sahipleri araçlarını pek çok riskten koruyabiliyor. Otomobilde oluşabilecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı Audi yetkili servislerinde geçerli olan mini onarım hizmeti de sunan Audi Kasko Sigortası’nda, bu kapsamda verilen hizmetler, poliçe yenilenmesinde hasarsızlık indirimi kademesini etkilemiyor. Ayrıca Anadolu Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Audi yetkili servislerine çekilmesi sağlanırken, ikame araç teminatı veriliyor. İkame araç ihtiyacı, onarım süresince pert dahil yılda 2 kez, azami 15 güne kadar Audi marka araçlarla karşılanıyor.

 

Audi Kasko’nun Diğer Teminatları

 

Hatalı akaryakıt dolumu teminatı ile de aracın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından alım yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda maruz kalınabilecek mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınabiliyor. Bunların yanında Audi Kasko Sigortası’nda; anahtar kaybı, sınırsız ihtiyari mali mesuliyet teminatı gibi geniş teminatlar da bulunuyor.

 

Yeni Audi A6 Sedan Fotoğraf Galerisi için resme tıklayabilirsiniz…

Audi A6 Sedan Foto Galeri

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Toyota 10 Yeni Elektrikli Otomobilini 2020 Yılına Kadar Tanıtacak