Anadolu Sigorta’nın Yeni Ürünü Scania Kasko Sigorta Poliçesi

Anadolu Sigorta’nın Yeni Ürünü Scania Kasko Sigorta Poliçesi ile Scania marka ağır vasıta aracı olanlara özel teminat ve hizmetler sunuluyor.

 

Scania sigorta

 

Anadolu Sigorta’nın Yeni Ürünü Scania Kasko Sigorta Poliçesi

 

Anadolu Sigorta, Scania ağır vasıta araç sahiplerine özel, birçok riske karşı güvence sunan yeni bir kasko ürünü hazırladı. Scania işbirliğiyle hayata geçirilen Scania Kasko Sigorta Poliçesi, her türlü hasar hizmetini poliçe teminatları kapsamında Scania Yetkili servislerinde, yalnızca Scania orijinal parçalar kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından tam ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlıyor. Hasar durumlarında onarım, Scania yetkili servislerinde belli tutardaki hasara kadar ekspertiz olmaksızın yapılabiliyor. Scania Kasko Sigorta Poliçesi ile tüm işlemler tek merkezden gerçekleştirilebiliyor.

  

Anadolu Sigorta’nın bu ürünü ile poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılıyor. Ayrıca araçta meydana gelebilecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı yetkili servislerinde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanıyor. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilemiyor. Sigortalılar, hatalı akaryakıt dolumu teminatı ile hatalı yakıt dolumu sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masrafları da olay başına ve yıllık 1500 TL ile teminat altında bulunuyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM