Amarok Exclusive satışta

Volkswagen Ticari Araç’ın pick up sınıfındaki modeli Amarok, yeni Exclusive versiyonuyla her türlü yol koşulunda donanımıyla daha fazla konfor ve daha fazla güvenlik sunuyor. Yeni Amarok Exclusive, standart Bi-Xenon farlar, LED sürüş farları ve 19 inç alüminyum alaşımlı jantlarıyla, dinamik ve sportif duruş sergiliyor.

22.08.2015

Türkiye’ye özel olarak sunulan Amarok Exclusive’in 19” alüminyum jantları ilk bakışta göze çarpıyor. Amarok Exclusive’de Bi-Xenon ve LED gündüz sürüş farları standart olarak sunuluyor. Standart olan statik dönüş farları, keskin dönüşlerde direksiyonun dönüş yönünde bulunan sis farlarının yanmasını sağlıyor. Böylece karanlık köşeleri de aydınlatarak, gece de daha güvenli bir sürüş sağlanıyor.

Amarok_Exclusive_1

Arazi ve şehirde kullanım kolaylığı
Yeni Amarok Exclusive’de, konforlu bir sürüş için birçok özellik bulunuyor. Alcantara kumaş kaplı koltuklar, her yol koşulunda rahat bir yolculuk sağlarken, sürücü ve ön yolcu koltuklarında bulunan ısıtma özelliği kış aylarında konfor sunuyor. Katlanabilir yan aynalar, park süresince kolaylık sağlıyor.Volkswagen motor teknolojisinin güçlü ve verimli örneklerinden biri olan 2.0 lt BiTDI 180PS motora sahip Yeni Amarok Exclusive, 4×2 Otomatik ve 4×4 Otomatik seçenekleri ile pazara sunuluyor. Amarok Exclusive 107 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?