Aksigorta Kredi Notu İyi Olan Müşterilerine Kaskoda İndirim Yapıyor

REKLAM

Findeks ile yapılan anlaşma kapsamında, kredi skorunu paylaşan Aksigorta Kredi Notu İyi olan Müşterilerine Kaskoda İndirim Yapıyor.

 

Aksigorta Kredi Notu İyi olan Müşterilerine Kaskoda İndirim Yapıyor

Aksigorta Kredi Notu İyi Olan Müşterilerine Kaskoda İndirim Yapıyor

 

Findeks ile yapılan işbirliği kapsamında, kredi skorunu paylaşan Aksigorta bireysel müşterilerine, kredi skoruna göre kasko poliçelerinde yüzde 2 ila 15 oranında indirim uygulanacak.

 

Findeks Kredi Notuna göre Kasko Primi Düşüyor

 

Aksigorta kasko poliçelerindeki indirim oranı, tüketicilerin bankalardan kullandıkları kredi, kredi kartı veya kredili mevduat hesaplarına ait kredi kullanım ve ödeme alışkanlıklarına göre hesaplanan bir not olan kredi notuna göre belirlenecek, kredi notuna göre kasko prim indirim oranı da yükselecek. Aksigorta’nın müşteri odaklılık stratejisi doğrultusunda hayata geçirdiği uygulama, bireylere ait binek oto ve kamyonetler için geçerli olacak. Aksigorta müşterileri, Findeks tarafından iletilen referans numarası ile Findeks web sitesi üzerinden kredi notu raporunu ücretsiz olarak alabilecek.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM
REKLAM
REKLAM

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle