Seat Toledo’da Eylül İndirimi

Seat Toledo 1.2 lt TSI 110 HP Style modeli 56 bin 900 TL’den başlayan fiyatla ve sonbahara özel 1 bin 500 TL’ye varan takas indirimiyle alınabiliyor.

 

Seat Toledo 1.2 lt TSI 110 HP Style modeli 56 bin 900 TL'den başlayan fiyatla ve sonbahara özel 1 bin 500 TL'ye varan takas indirimiyle alınabiliyor.

Seat’ın, uygun fiyata satın alınabilecek güvenli ve kaliteli bir aile aracı hedefiyle geliştirdiği Toledo, TDI ve TSI motor teknolojileri ve 7 ileri DSG şanzıman seçenekleriyle geniş bir model yelpazesi sunarken güvenlik sistemleriyle de öne çıkıyor.

Toledo’nun güvenlik sistemleri

Toledo’nun ABS, ESC, ASR, İkincil Çarpışma Freni, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Yorgunluk Tespit Sistemi’ni içeren ileri güvenlik paketi, sürücü ve yolcu ön-yan hava yastıkları ve perde hava yastıklarını kapsıyor. Bu özelliklere, Full LED Farlar, Ön Park Sensörü, KESSY Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, 6,5″ Dokunmatik Ekranlı Medya Sistemi, Arka Görüş Kamerası, Ön Bölge Asistanı ve FULL Link Teknolojisi de opsiyonel donanım olarak eklenebiliyor.

550 litre bagaj hacmi

Toledo ‘da geleneksel bagaj kapağı yerini büyük, geniş açılan bir arka kapağa bırakıyor. 2.602 milimetrelik nispeten uzun dingil mesafesi ferah alan ve tüm yolcular için yeterli bacak mesafesi sağlıyor. Bu boyutlar, ayrıca geniş bagaj olanağı da sunuyor. 550 litrelik bagaj kapağının açılış açısı ve düşük yükleme eşiği yüklemeyi kolaylaştırıyor.

 

seat_toledo_3

Dizel ve benzinli geniş motor seçenekleri

1.2 TSI 110 HP S&S, 1.4 TSI 125 HP DSG S&S, 1.4 TDI CR 90 hp S&S, 1.4 TDI CR 90 HP DSG S&S motor ve şanzıman versiyonlarının bulunduğu Toledo’nun, Style donanım paketli 1.2 lt TSI 110 HP modeline, 56 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlar ve sonbahara özel 1 bin 500 TL’ye varan tavsiye edilen takas indirim fırsatlarıyla sahip olunabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM