Ford Trucks Teslimatta Hız Kesmiyor

Kavuklar Hazır Beton Teslimatı

 

TDA Nakliyat Teslimatı

İnşaat, akaryakıt ve otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren ve İzmir ve Malatya’nın köklü kuruluşlarından biri olan Kavuklar Hazır Beton, 15 adet Ford Trucks 4136M’i filosuna kattı. Ford Trucks araçlar, Kavuklar Hazır Beton yetkilileri Salih Gürer ve Tamer Doğan’a, Ford Trucks Yurtiçi Satışlar Müdürü Burak Hoşgören, Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Mete İnceer, Ford Trucks Büyükkarcı bayi yetkilileri Tümay Büyükkarcı, Şükrü Yılmaz ve Murat Yayla tarafından teslim edildi.

Hafriyat, nakliyat ve madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren TDA Nakliyat 15 adet Ford Trucks 1838T ile filosunu güçlendirmeyi tercih etti. Ford Trucks Büyükkarcı bayinden Tümay Büyükkarcı, Şükrü Yılmaz ve Murat Yayla’nın evsahipliği yaptığı teslimat törenine, Ford Trucks Yurtiçi Satışlar Müdürü Burak Hoşgören, Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Mete İnceer; TDA Nakliyat’tan ise Duran Doğan, Tamer Doğan ve Can Duran katıldı.

Taş ürünleri ve agrega üretimi gerçekleştiren Erkoç Mıcır, 20 adet Ford 1838T ve 10 adet Ford 4136D olmak üzere toplam 30 adet Ford Trucks araç ile filosunu yeniledi. Ford Trucks Yurtiçi Satışlar Müdürü Burak Hoşgören, Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Mete İnceer ile Büyükkarcı bayi yetkilileri Tümay Büyükkarcı, Şükrü Yılmaz ve Ulaş Karabiber, araçları Erkoç Mıcır yetkilileri Mahmut Erkoç, Cüneyt Erkoç, Fuat Erkoç ve Serpil Oltulu’ya törenle teslim etti.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak