DOLAR

18,8337$% 0.02

EURO

20,2857% 0.5

STERLİN

22,8834£% 0.64

GRAM ALTIN

1.139,16%0,37

ONS

1.881,56%0,33

BİTCOİN

427857฿%-2.0122

ETHEREUM

30773Ξ%-2.44668

a
REKLAM
  • Vidyoto
  • HABER
  • Brisa Corona Virüsü Salgınına Karşı Önlem ve Koruma Çalışmaları Başlattı

Brisa Corona Virüsü Salgınına Karşı Önlem ve Koruma Çalışmaları Başlattı

Brisa Corona Virüsü Salgınına Karşı Önlem ve Koruma Çalışmaları Başlattı
0

BEĞENDİM

REKLAM

Bridgestone, Lassa bayileri ve Otopratik mağazalarında Brisa Corona Virüsü Salgınına Karşı Önlem ve Koruma Çalışmaları Başlattı.

 

brisa dezenfeksiyon

 

Brisa Corona Virüsü Salgınına Karşı Önlem ve Koruma Çalışmaları Başlattı

 

Çalışan ve müşteri sağlığını en ön planda tutan Brisa, tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgınına karşı bir dizi önlem ve koruma çalışmaları gerçekleştiriyor. Bayilerin mağazalarında dönüşümlü çalışma, hijyen eğitimleri, dezenfeksiyon, fiziksel mesafe kurallarına göre hizmet, maske ve eldiven kullanımı gibi uygulamaları hayata geçiren Brisa, zorunlu olarak dışarıda çalışan ve araçları ile yol almak durumunda olanların sağlığı için ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmetleri başlattı. Lassa ve Bridgestone bayileri ile Otopratik mağazalarına, 15 Mayıs tarihine kadar araçları ile gelen herkes bir şart aranmaksızın ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmetinden yararlanabilecek.

 

Kapıda Montaj Hizmeti Şimdi Tüm Türkiye’de

 

Brisa’nın uzun zamandır müşterilerine sunduğu mobil çözümler de bu dönemde fiziksel izolasyon ve sağlığın korunması adına önemli bir hizmet olarak öne çıkıyor. Altyapısı uygun olan bayilerinin mobil hizmetleri ile müşterilerin iş yerleri ya da evlerinin önünde lastik değişimi gerçekleştiriliyor. Ayrıca, şirketin online mağazası lastik.com.tr aracılığı ile bugüne kadar yalnızca İstanbul ve Ankara’da sunulan kapıda montaj hizmeti şimdi tüm Türkiye çapında yaygınlaştırıldı. Lastik.com.tr üzerinden alınan Bridgestone ve Lassa markalı lastikler, profesyonel mobil destek ekipleri ile müşterilerin kapısında değiştiriliyor. Bu dönemde, mobil hizmet uygulamalarını da yaygınlaştıran Brisa’nın mobil hizmet kampanyası hakkında detaylara da 0 850 210 43 03 müşteri danışma hattı aranarak bilgi edinmek mümkün.

 
 

Psikolojik Destek Programı Başlatıldı

 

Mağazalarındaki tedbirlere ve müşterilere yönelik hizmetlerini çeşitlendirmeye devam eden Brisa tarafından, sahada hizmet eden ve emek veren bayileri için de birçok destek sunuluyor. Brisa bu dönemde, belirsizlik ve kaygıların yönetilmesine destek olmak amacıyla, bayilerine yönelik Psikolojik Destek Programı’nı başlattı. Diğer yandan bu dönemi uzmanlığına yatırım fırsatı olarak değerlendirmek isteyen ve daha da donanımlı hale gelmek isteyen bayiler için Brisa Akademi’nin online eğitim programları artarak devam ediyor. Son 1 ayda toplam 126 sanal sınıf ve e-eğitimden yararlanan bayiler, aynı zamanda dijital buluşmalarla da şirket yönetimi tarafından sık sık bilgilendiriliyor. Fiziki olarak bayileri ziyaret edemeyen Brisa saha ekipleri de, son bir ayda 500’ün üzerinde online toplantı ve eğitim gerçekleştirdi.

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Araç Muayene İşlemleri Ne Zamana Kadar Ertelendi?