18 Nisan 2017 12:27:20 | Son Güncelleme: 18 Nisan 2017 12:27:20

Autoliv Türkiye İK Ekibi “En İyi Aday Tecrübesi” Anketinde Ödül Aldı

Talentboard tarafından EMEA bölgesindeki 152 şirket arasında gerçekleştirilen “En İyi Aday Tecrübesi” anketinde Autoliv Türkiye ödül almaya hak kazandı.

 

 

Kaliteli bir aday deneyiminin desteklenmesi ve tanıtımına odaklanan kar amacı gütmeyen kuruluş olan Talentboard tarafından EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) bölgesindeki 152 şirket arasında gerçekleştirilen “En İyi Aday Tecrübesi” anketinde otomobil güvenlik teknolojileri firması Autoliv Türkiye ödül almaya hak kazandı. 24 bin 576 aday değerlendirmesi sonucunda bu bölgeden toplam 28 şirkete ödülleri verildi. Talentboard, Aday Deneyim Ödülü programı ve sponsorları, tüm işe alım döngüsü boyunca şirketlerin sunduğu aday deneyimlerini tanımaya ve iş başvurularının işleme biçimini değiştirmeyi amaçlıyor. En iyi aday tecrübesi anketinde görüşmeye gelen adayların başından sonuna görüşme süreçlerinden duydukları memnuniyet değerlendiriliyor. Bir sistem üzerinden anketler adaylar ile paylaşılıyor ve anket değerlendirmeleri Talentboard tarafından değerlendirilerek gizlilik içerisinde yürütülüyor. Talentboard tarafından hazırlanan anket Autoliv Türkiye’nin mülakatçıları ile paylaşıldı. Onların yaptığı olumlu değerlendirmeler sonucunda Autoliv Türkiye ödül almaya hak kazandı.

 

“Hedefimiz, Adaylarımızın En İyi Tecrübeyi

Yaşamalarına Destek Olarak Bu Alanda Marka Olmaktır”

Autoliv Türkiye İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Müdürü Nihan Alhan, Londra’da The Kings Fund’da düzenlenen Gala Gecesi’nde kendilerine teslim edilen ödülü kazanmaktan dolayı büyük gurur duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Autoliv Türkiye olarak hedefimiz, adaylarımızın mülakat süreçlerinin en başından sonuna kadar takibini yaparak en iyi tecrübeyi yaşamalarına destek olarak bu alanda marka olmaktır. Bizi bu ödüle götüren en önemli farkımızın adaylarımıza gösterdiğimiz saygı olduğunu düşünüyoruz. Her bir adayı potansiyel çalışma arkadaşımız olarak görüp sürecin her noktasında bu yaklaşımı benimsiyoruz.”

 

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak