Yeni Skoda Karoq Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

 

Skoda’nın SUV atağının ikinci modeli olan ve yenilenerek daha teknolojik hale getirilen Yeni Skoda Karoq Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu.

 

SKODA KAROQ 4

 

Yeni Skoda Karoq Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

 

Aktif Silindir Teknolojisine sahip 1.5 TSI 150 HP motor ve DSG Otomatik Şanzıman ile sunulacak olan Yeni Skoda Karoq Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu. Türkiye’de 2022 yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacak olan yeni Skoda Karoq, yeni teknolojilere ve daha verimli motorlara kavuşmuş.

 

Yeni tasarım unsuları arasında daha geniş altıgen ön panjur, daha ince ön-arka far grubu, aerodinamik olarak optimize edilen alaşım jantlar, ön tamponda hava girişleri ve yeni arka spoyler yer alıyor. Bu sayede KAROQ daha şık görünürken, rüzgar direnç katsayısında da yüzde 9’luk bir iyileşme sağlanmış. KAROQ Full-LED Matrix farlar ve daha geliştirilmiş asistan sistemleriyle birlikte yeni teknolojiler de sunuyor.

 

SKODA KAROQ 7

 

Aracın kabininde ise daha fazla sürdürülebilir materyal ve konfor bulunuyor. Yeni opsiyonel Eco paketi, vegan ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış koltuk döşemelerine sahip. Bununla birlikte LED ambiyans ışıklandırmaları ve araç içerisindeki yeni dekoratif detaylar görselliği daha ileriye taşıyor. Yenilenen KAROQ’da artık sürücü koltuğunun yanı sıra ön yolcu koltuğu da elektrikli olarak ayarlanabiliyor. 10.25 inç’lik Sanal Kokpit ile tercih edilebilen KAROQ’da merkezi dokunmatik ekran, araç içi yolcuların otomobilde sunulan tüm sistem opsiyonlarına hükmedebilmesi sağlanıyor. Arka koltuklar normal konumdayken 521 litre bagaj hacmi sunan KAROQ, koltuklar katlandığında 1630 litre hacme sahip oluyor.

 

Otomotiv sektörüne yönelik diğer güncel gelişmeleri takip etmek için Vidyoto Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM