Volkswagen Hafif Ticari Araç Modelleri Ağustosta Büyük İndirimle Satılıyor

 

Caddy, Transporter, Amarok ve Crafter’dan oluşan Volkswagen Hafif Ticari Araç Modelleri Ağustosta Büyük İndirimle Satılıyor.

 

 

REKLAM

Volkswagen Hafif Ticari Araç Modelleri Ağustosta Büyük İndirimle Satılıyor

 

Volkswagen Ticari Araç, düzenlediği 2019 Ağustos ayı kampanyası süresince, Caddy modellerinde 35 bin TL, Transporter’da 28 bin TL ve Amarok modellerinde ise 48 bin TL’ye varan indirim sunuyor. Crafter ailesinde, Panelvan modelleri 35 bin TL, Okul ve Servis modelleri ise 47 bin TL’ye varan indirimlerle satın alınabiliyor.

 

Kredili Alımlarda Yüzde Sıfır Faiz

 

2019 Ağustos kampanyası kapsamında indirimlerin yanı sıra, Volkswagen Ticari Araç modelleri, kredili alımlarda 2019 Ağustos ayı boyunca yüzde sıfır faiz seçeneğiyle sunuluyor. Volkswagen Doğuş Finans (VDF) işbirliğiyle 12 ay vadeli kredi kullanımlarında, Caddy, Transporter ve Caravelle modelleri için 60 bin TL’ye; Amarok ve Crafter’ın Okul ve Servis modellerinde 150 bin TL’ye; Crafter Panelvan modelinde ise 100 bin TL’ye yüzde sıfır faiz uygulanıyor. Kampanya kapsamında indirimler ve kredi fırsatları 31 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecek.

 

2019 Model Caddy Ağustos Ayı Kampanyalı Yeni Fiyat Listesi

 

 

2019 Model Transporter Ağustos Ayı Kampanyalı Yeni Fiyat Listesi

 

 

2019 Model Crafter Ağustos Ayı Kampanyalı Yeni Fiyat Listesi

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

Vidyoto’yu Facebook’ta Takip Edin

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al