REKLAM

REKLAM

29 Ağustos 2016 05:49:31 | Son Güncelleme: 29 Ağustos 2016 05:49:31

Volkswagen Caddy’de Eylül ayına özel fırsatlar

Volkswagen Ticari Araç, Caddy modelini Eylül ayına özel olarak avantajlı fiyatlarla alma imkanı sunuyor.

VW_Caddy

Eylül ayı boyunca devam edecek kampanya süresince, Caddy 2.0 TDI 102 HP Trendline versiyona 67 bin 740 TL’den, Caddy Maxi Van 2.0 TDI 102 HP ise 54 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

2 litrelik TDI 102 PS motora sahip, Trendline, Comfortline ve Exclusive olmak üzere üç farklı donanım seviyesine sahip Caddy hem manuel hem de DSG otomatik şanzımanla alınabiliyor. Sürüş hareketlerinde yorgunluk tespit ettiği anda sürücüyü yolculuğa ara vermesi konusunda hem görsel hem de sesli olarak uyaran ‘Yorgunluk Tespit Sistemi’nin standart olarak sunulduğu Caddy’de ayrıca, ‘İkincil çarpışma önleme asistanı’ da standart.

Bilgi ve eğlence sistemleri konusunda da ayrıcalıklı olan Caddy’de, standart olarak sunulan, renkli 5″ dokunmatik ekran üzerinden radyo kontrolü sağlanıyor. MP3 ve WMA uyumlu CD çalar, harici SD kart/AUX-in/USB desteği ile istenilen kaynaktan müzik dinleme keyfi sunuyor. Bluetooth özelliği cep telefonu veya tabletlerde bulunan müziklere erişim sağlarken telefon görüşmeleri de güvenli bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

REKLAM
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak