Toyota’dan Kasımda 6 bin TL İndirim ve BP’den 3 Ay Yüzde 5 İndirim

Toyota kasım kampanyasında 6 bin TL’ye varan indirimler ve 0 km araç alacaklara Forever Kart kampanyası ile BP’den 3 ay yüzde 5 akaryakıt indirimi sunuyor.

 

Toyota kasım kampanyasında 6 bin TL'ye varan indirimler ve 0 km araç alacaklara Forever Kart kampanyası ile BP'den 3 ay yüzde 5 akaryakıt indirimi sunuyor.

 

Corolla, farklı motor seçenekleri ve donanım özelliklerine göre 4 bin TL’ye varan indirimlerle kasım kampanyasında yer alıyor. Toyota RAV4 ve Hilux 5 bin TL’ye varan indirimle kampanyaya dahil. Kasım kampanyasında Yaris Hyrid 6 bin TL’ye, Yaris 1.33 3 bin TL’ye varan indirimle sunulurken, Auris 2 bin TL’ye varan indirimler ile sunuluyor. Kasım ayında, Toyota Yaris 44 bin 900, Auris 54 bin 950, Corolla 56 bin 950 ve Hilux 76 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

 

TAKSİT ERTELEME FIRSATI

Toyota’nın kasım ayı kampanyasından yararlanacaklar indirimlerin yanı sıra taksitlerini 6 ay erteleyebilecekler. Yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın kasım kampanyasından yararlanacaklar, diledikleri takdirde ödemelerine 2017 Mayıs ayında başlayabilecek. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?