Toyota’dan 2007 ve Öncesi Corolla ve Yaris İçin Servis Kampanyası

Toyota, 2007 yılı ve öncesi seçili Corolla ve Yaris için “Eski Dostlar” programı kapsamında yıl sonuna kadar sürecek servis ve bakım günleri düzenliyor.

 

Toyota, 2007 yılı ve öncesi seçili Corolla ve Yaris için "Eski Dostlar" programı kapsamında yıl sonuna kadar sürecek servis ve bakım günleri düzenliyor.

 

 

Toyota Corolla ve Yaris sahiplerininin avantajlı menüler ve cazip fiyatlı yedek parçalar yararlanabileceği kampanya kapsamında Motor Yağı değişim menüsü 94 TL’den, ön fren balatasının da dahil olduğu cazip fiyatlı orijinal yedek parça menüsü ise 96 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak.

 

 

eski_dostlar_kampanyasi

 

 

Toyota, ayrıca 2007 yılı ve öncesi tüm modellerini de “Eski Dostlar Programı” kapsamında “Toyota Forever Kart Diamond” statüsüne de yükseltti. Sektörün en kapsamlı sadakat programı olan Forever Kart ile servislere gelenler yüzde 20 yedek parça, yüzde 30 işçilik indiriminden yararlanacaklar ve yüzde 5 oranında BP’den akaryakıt hediyesi kazanacak. Diamond Kart statüsüne yükselen Forever Kart sahipleri ayrıca ücretsiz olarak 1 yıllık Medline acil sağlık hizmetleri üyeliklerini de başlatmış olacaklar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?