Toyota Nisan 2018 Binek Otomobil Satış Kampanyası

Toyota Nisan 2018 Binek Otomobil Satış Kampanyası kapsamında indirimli fiyatlara ek olarak 30 bin TL’lik krediler için 20 aya yüzde 0,99 faiz sunuluyor.

 

 

Toyota Nisan 2018 Binek Otomobil Satış Kampanyası

 

Toyota Nisan 2018 Binek Otomobil Satış Kampanyası kapsamında C-HR modelleri, anahtar teslimde 3 bin 200 TL’ye varan indirimlerle satılıyor. Toyota C-HR Hybrid modellerini almak isteyenlerin taksitleri ayda 190 TL artarken, hibrit otomobiller için getirilen ÖTV teşviği ile birlikte 50 bin TL’ye varan fiyat avantajı da devam ediyor.

 

 

Nisan kampanyasında 2018 model yılı tüm Auris, Auris Hybrid ve Auris Touring Sport Hybrid modellerinde de 3 bin 100 TL’ye varan indirimler bulunuyor. Toyota’nın nisan kampanyasında ayrıca 2018 Yaris ve Yaris Hybrid versiyonlarında ise 3 bin TL indirimli. Nisan ayında perakende satış faturası kesilen tüm 2017 model yılı Toyota’ların metalik renk fiyat farkı da kampanya kapsamında Toyota Türkiye tarafından karşılanıyor. Yüzde 1,43’den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri sunan Toyota, nisan kampanyası ile müşterilerine, ödemelerine 2018 yılının ekim ayında başlayabilme seçeneği de sunuyor. Ayrıca markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda takas imkanı da bulunuyor.

 

Yeni Toyota Corolla Hatchback Gün Yüzüne Çıktı haberini de okuyabilirsiniz…

 

Yeni Toyota Corolla Hatchback Gün Yüzüne Çıktı

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?