Toyota C-HR Eylülde 2 Bin TL İndirimli Satılacak

Eylül 2017 sıfır km binek otomobil kampanyası kapsamında plazalarda test sürüşü gerçekleştirenlere Toyota C-HR Eylül Ayında 2 Bin TL İndirimli Satılacak.

 

Toyota C-HR Eylül Ayında 2 Bin TL İndirimli Satılacak

 

 

Toyota C-HR Eylül Ayında 2 Bin TL İndirimli Satılacak

 

Eylül 2017 sıfır kilometre binek otomobil kampanyası kapsamında müşteriler bu indirime ek olarak Toyota C-HR Hybrid için yüzde 0.99 faiz oranı ile 24 ay için 35 bin TL’lik kredi kullanabilecek. Ayrıca farklı ödeme ve vade seçenekleri için Toyota Finans üye kuruluşları da her bütçeye özel seçenekler sunacak.

 

Auris Hybrid Eylül Kampanyası

Toyota, geçtiğimiz ay Türkiye yollarına çıkan ve ÖTV teşviği ile dizel otomobillerin fiyat seviyesinde sunulan Auris Hybrid için ağustos ayında başlattığı kampanya, eylül ayında da sürecek. ÖTV teşviği ve kampanya ile büyük indirim avantajı sunan Auris Hybrid’e, 24 ay için yüzde 0,90 faiz oranıyla 30 bin TL’lik kredi olanağı da sağlanacak.

 

Toyota Finans’tan “Kişiye özel ödeme çözümleri”

 

Toyota Finans’ın kişiye özel ödeme çözümleri kapsamında; Toyota müşterileri gelirlerine göre taksitleri belirleyebilecek, dilerlerse ara ödeme yapabilecek ve hatta belirli aylarda taksitlerini düşürebilecek. Toyota Finans’ın sunduğu bu hizmetin yanında ayrıca müşteriler diledikleri takdirde ödemelerine 2018 yılının mart ayında başlayabilecek. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

 

Toyota C-HR Hybrid Sürüş İzlenimi

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?