Toyota, Aralık Kampanyasında İndirim, Uygun Faiz ve Vadeler Sunuyor

Toyota, aralık kampanyası ile 7 bin TL’ye varan indirim, yüzde 1.09’dan başlayan faiz oranları ve  48 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

 

Toyota, aralık kampanyası ile 7 bin TL'ye varan indirim, yüzde 1.09'dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

 

Aralık kampanyasında Yaris ve Hilux 3 bin TL’ye, ÖTV ve kur farkının Toyota tarafından karşılandığı Corolla’nın dizel versiyonları ise 7 bin TL’ye varan indirimlerle satılıyor. Aralık kampanyasında, Toyota Yaris 45 bin 350, Auris 57 bin 950, Corolla 57 bin 950, Hilux otomatik vites versiyonu 92 bin 700 TL’den başlayan fiyatlar ile satılırken Toyota C-HR ise kampanyaya özel fiyatlarıyla sunuluyor.

TAKSİT ÖTELEME VE TAKAS İMKANI

Toyota’nın aralık kampanyasından yararlanacaklar indirimlerin yanı sıra taksitlerini 6 ay erteleyebilecek. Yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın kampanyasından yararlanacak olanlar, isterlerse ödemelerine 2017 Haziran’da başlayabilecek. Ayrıca markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM