Peugeot Müşterilerine Ekim Ayında Özel Fırsatlar Sunuyor

Peugeot; yeni teknolojilere, yakıt cimrisi motorlara ve i-Cockpit’e  sahip modellerini satın almak isteyen tüketicilere, ekim ayında özel fırsatlar sunuyor.

 

Peugeot; yeni teknolojilere, yakıt cimrisi motorlara ve i-Cockpit'e sahip modellerini satın almak isteyen tüketicilere, ekim ayında özel fırsatlar sunuyor.

 

Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi, Otomatik Park Sistemi, 3D Led farlar gibi birçok teknolojik donanımı sunan ve Peugeot i-Cockpit ile sürüş keyfini standartların üzerine taşıyan Peugeot 208’de, 15 bin TL ve 15 aya varan %0 faizli kredi imkanı sunuluyor.

 

peugeot-308_002

 

Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans ve gelişmiş teknolojiler sunan Peugeot 308 için tüm versiyonlarında geçerli 3 bin TL’ye kadar kampanya indirimine ek olarak 30 bin TL 20 ay yüzde 0 faizli kredi seçenekleri sunuluyor.

 

Peugeot; yeni teknolojilere, yakıt cimrisi motorlara ve i-Cockpit'e  sahip modellerini satın almak isteyen tüketicilere, ekim ayında özel fırsatlar sunuyor.

 

PureTech Turbo motoru ve tam otomatik EAT6 şanzımanı sunmaya başlayan Peugeot 2008’de, 40 bin TL 36 ay yüzde 0,99 faizli kredi imkanı sunuluyor.

 

peugeot-508

 

BlueHDi EAT6 Tam Otomatik Dizel şanzımanının da sunulduğu Peugeot 508 Active ve Allure versiyonlarında geçerli 3 bin 500 TL’ye kadar kampanya indirimine ek olarak 40 bin TL ve 20 aya varan yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor.

 

peugeot-301

 

Peugeot 301 Allure HDi versiyonunda, 5 bin TL’lik kampanya indirimine ek olarak 15 bin TL 15 ay yüzde 0 faizli kredi fırsatı sunuluyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM