Opel Astra Temmuz Kampanyası ile Otomatik Vites Fiyat Farkı Yok

Hatchback ve Sports Tourer modellerinde geçerli olmak üzere Opel Astra Temmuz Kampanyası ile Otomatik Vites Fiyat Farkı Yok.

 

 

Opel Astra Temmuz Kampanyası ile Otomatik Vites Fiyat Farkı Yok

Opel Türkiye, temmuz ayı boyunca gerçekleştireceği kampanya kapsamında Astra Hatchback ve Astra Sports Tourer modellerinin otomatik vitesli versiyonları için fiyat farkını almayacak. Astra için özel olarak düzenlenen bu kampanyaya ek olarak ayrıca 12 bin TL 12 ay sıfır faiz seçeneği de müşterilere sunulacak.

 

KAMPANYALI ASTRA FİYATLARI

Temmuz ayına özel hayata geçirilen kampanya ile Opel müşterileri otomatik vitesli Astra’lara 82 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Ülkemizde yoğun rağbet gören 1.6 Dizel Otomatik seçeneğinde fiyatlar 96 bin 100 TL’den başlarken geniş ailelerin tercihi olan Astra Sports Tourer ise 96 bin 700 TL olan tavsiye edilen kampanyalı baz fiyat ile satışa sunuluyor.

 

INSIGNIA İÇİN TEMMUZ KAMPANYASI

Insignia Sedan modelinde ise 40 bin TL 30 ay, 0,99 faizli kredi fırsatı Temmuz boyunca devam ediyor. Insignia Sedan 118 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Opel’in perakende satış finansmanında müşterilerine sunduğu çözüm ortağı Opel Finans Sistemi (OFS) temmuz ayı boyunca yüzde 1.27 oranında kredi imkanı sağlıyor.

OPEL ASTRA 1.6 DİZEL OTOMATİK SÜRÜŞ İZLENİMİ VİDEOSU İÇİN GÖRSELE TIKLAYIN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?