Nissan Sıfır Km Binek Otomobil Temmuz 2018 Satış Kampanyası

Nissan Sıfır Km Binek Otomobil Temmuz 2018 Satış Kampanyası kapsamında yüzde 1.29 faizli 70 bin TL’ye kadar kredi seçeneği sunuluyor.

 

Nissan temmuz 2018 Kampanya

 

Nissan Sıfır Km Binek Otomobil Temmuz 2018 Satış Kampanyası

 

Nissan, Qashqai modeli için temmuz ayı boyunca yüzde 1.29 faiz oranlı ve 24 aya varan vade seçenekli 50 bin TL’ye kadar finansman desteği sunuyor. Nissan X-Trail ise yüzde 1.29 faiz oranlı ve 24 aya varan vade seçenekli 70 bin TL’ye kadar finansman desteğiyle satılıyor. Nissan X-Trail, yalnızca 3 bin TL farkla 7 koltuklu versiyonuyla satılıyor. Tamamen katlanabilir ve ayrılabilir koltuklarıyla iç hacmi genişleyebilen 7 koltuklu X-TRAIL, bu şekilde maksimum yükleme kapasitesi de sunuyor.

 

Juke Multimedya Sistemi Hediyeli Micra Peşin Alım İndirimli

 

Nissan Sıfır Km Binek Otomobil Temmuz 2018 Satış Kampanyası kapsamında Nissan Juke peşin alım indirimi ve 48 bin TL’ye varan finansman desteği ile satılıyor. 8” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediyesiyle satışa sunulan Juke, mevcut NISSAN sahipleri ve onların birinci derecede yakınlarına temmuz ayına özel yüzde 2 özel indirim ile satılıyor. Nissan Micra temmuz ayında 5 bin 400 TL’ye varan peşin alım indirimi veya 30 bin TL’ye varan finansman desteği ile satılıyor.

 

Navara Force Versiyonunda Birçok Özellik Standart

 

Nissan’ın pick-up modeli Navara, 50 bin TL’ye varan finansman desteği ile satılıyor. Aksesuar paketleri ile güçlendirilen ve daha da agresif görünüme kavuşan Yeni Navara Force serisi; roll bar, sürgülü kasa kapağı, arazi lastikleri gibi birçok aksesuara ek olarak; akıllı otomatik açılıp kapanabilen elektrikli ve aydınlatmalı yan basamağı gibi özellikleri standart olarak sunuyor.

 

Ücretsiz Servis Kontrolü ve Tatil Fırsatı

 

Yaz döneminde tatil amaçlı olarak uzun yol seyahati yapacak Nissan sahipleri, 1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında tüm Nissan yetkili servislerinde ücretsiz olarak servis kontrolü yaptırabilecek. Nissan yetkili servislerini randevu alarak ziyaret eden tüm müşteriler araç içi, araç dışı ve motor bölümünde 20 noktanın kontrolünü ücretsiz olarak yaptırabilecek. Ayrıca, Nissan Türkiye düzenlediği çekiliş kampanyasıyla 27 Temmuz’a kadar Nissan yetkili satış noktalarından Qqashqai veya X-Trail satın alan iki aileye Antalya’da, üç gece dört günlük 5 yıldızlı tatil fırsatı sunuyor. Her 100 bin TL için bir çekiliş hakkı kazanan talihliler, eylül ayında Antalya’da dört kişilik aile tatili kazanma şansı elde ediyor.

 

Nissan Sürdürülebilirlik 2022 Planlarını Tanıttı haberini de okuyabilirsiniz…

 

Nissan Sürdürülebilirlik 2022 Planlarını Tanıttı

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM