Mercedes Modelleri Nisan 2018 Kampanyası İle Yüzde 0,99 Faizli

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in düzenlediği Mercedes Modelleri Nisan 2018 Kampanyası İle Yüzde 0,99 Faizli olarak kredilendiriliyor.

 

 

Mercedes Modelleri Nisan 2018 Kampanyası İle Yüzde 0,99 Faizli

 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Nisan 2018 için düzenlediği kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, Mercedes-Benz B-Serisi, Mercedes-Benz CLA ve Mercedes-Benz GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130 bin TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile yüzde 0,99 faiz seçeneği sunuluyor. Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Mercedes-Benz C-Serisi Estate, Mercedes-Benz C-Serisi Coupe, Mercedes-Benz C-Serisi Cabriolet ve Mercedes-Benz SLC model otomobiller için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170 bin TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve yüzde 0,99 faiz oranı uygulanıyor. Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda ise kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200 bin TL kredi, yüzde 0,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade seçeneği ile sunuluyor.

 

Lastik Garantisi

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri‘nden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti ile satılıyor.

 

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası

2018 yılı boyunca 2 yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

 

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri‘nde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

 

Ön Ödemeli Bakım Paketleri ve Uzatılmış Garanti’de Me Adapter Hediye

Ön ödemeli bakım paketi veya uzatılmış garanti satın alan Mercedes-Benz müşterilerine yaklaşık 300 TL değerinde Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

 

Yaz Lastik Kampanyası

Mercedes-Benz Yetkili Servisleri‘nde Continental, Goodyear, Michelin otomobil lastikleri yüzde 20 indirimli satılıyor. Ayrıca 4 adet lastik alan müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor. Tüm lastiklere, dış etkenli hasarlara karşı da 24 aya kadar garanti veriliyor.

 

Mercedes-Benz B-Serisi Kazanma Şansı

 

 

Mercedes marka otomobil sahibi müşteriler, Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’ne gelerek Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nı kullandığında, çekilişle Mercedes-Benz B-Serisi kazanma şansını yakalayacak. Üstelik 5 yaş ve üstü Mercedes-Benz otomobil sahipleri yüzde 30’a varan yedek parça indiriminden de faydalanabiliyor ve müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?