Mercedes-Benz Kamyon Yetkili Servisleri Bakım Kampanyası

 

Mercedes-Benz Kamyon Yetkili Servisleri Bakım Kampanyası kapsamında yedek parça çeki ve bakım seti hediyeleri veriliyor.

 

 

Mercedes-Benz Kamyon Yetkili Servisleri Bakım Kampanyası

 

Mercedes-Benz markalı kamyon sahipleri, Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nde kaporta ve boya atölyelerinde yaptıkları harcamalar doğrultusunda, bir sonraki servis ziyaretinde kullanabileceği yedek parça çeki ve bakım seti hediyelerine kavuşuyor. Tüm Mercedes-Benz marka kamyonları kapsayan bu kampanya, kaporta ve boya atölyelerinde gerçekleşecek yedek parça harcama tutarına göre değişiklik gösteriyor.

 

Mercedes-Benz Türk Çekici Masraflarına Destek Oluyor

 

Mercedes-Benz marka kamyonların kaza yapıp yetkili servise çekilmesi gereken durumlarda Mercedes-Benz Türk, aracın çekici masraflarına destek oluyor. Türkiye’nin neresinde kaza yapmış olursa olsun, Mercedes-Benz markalı kamyon sahipleri bu avantajdan yararlanabilirken araçların yetkili servislerde en hızlı şekilde onarılıp yollara yeniden dönmesi hedefleniyor. Mercedes-Benz Türk’ün sunmuş olduğu avantajdan yararlanma koşullarına Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nden ulaşılabiliyor.

 

Garantisi biten araçlara özel kampanya

 

Mercedes-Benz Türk, geçtiğimiz dönemlerde sunmuş olduğu bakım kampanyasına, müşterilerden gelen yoğun talep doğrultusunda, 2021 Ekim ayı sonuna kadar devam ediyor. Araç parkında bulunan yaşlı araçlara yönelik hazırlanan bu kampanyadan OM457 ve OM501 motora sahip, Axor ve Actros kullanıcıları faydalanabiliyor. Orijinal yedek parça ve yetkili servis deneyiminin uygun fiyatlarla sunulduğu bu kampanya ile, 5 filtre ve motor yağı değişimi, yetkili servislerde işçilik ve KDV dahil olarak 2 bin 750 TL’ye yaptırılabiliyor.

 

Otomotiv sektörüne yönelik diğer güncel gelişmeleri takip etmek için Vidyoto Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?