30 Ocak 2018 09:29:35 | Son Güncelleme: 30 Ocak 2018 09:32:27

Jeep Grand Cherokee İçin Sportif Yorum Jeep Grand Cherokee S

Jeep, amiral gemisi modeli olan Grand Cherokee için sportif ve siyah detaylarla sahip Jeep Grand Cherokee S adlı yeni versiyonu piyasaya sürdü. 

 

 

Jeep Grand Cherokee İçin Sportif Yorum Jeep Grand Cherokee S

 

SUV segmentinde giderek talep gören siyah renkte belirli Avrupa ülkelerinde piyasaya sürülen Jeep Grand Cherokee S, parlak siyah ızgara ve renkli pencere kenarlığı (DLO) ve siyah krom kaplamalı çift egzoz ile donatılmış. Logosu, ön panjur çevreleri, yan trimi, arka lambaları ve 20 inç jantları “Low Gloss Granite Crystal” renginde olan Jeep Grand Cherokee S, ayrıca başta Sangria Metallic Clear Coat olmak üzere 10 renk seçeneği sunuyor.

 

                        – Bunları da Okuyabilirsiniz

 

                          Jeep Compass 3 Farklı Motor ve 9 İleri Otomatik Şanzımanıyla Satışta

 

                          Jeep Renegade Longitude Premium Donanımı İle Satışa Sunuldu

 

Siyah Renk İç Mekanda da Hakim

 

Jeep Grand Cherokee S’in iç mekanında Anodized Gun Metal aksamlar,  siyah ahşap kaplamaları, siyah Nappa deri koltuklar ve siyah gösterge paneli dikkat çekiyor.  Panoramik çift bölmeli sunroof, deri kaplı direksiyon, ısıtmalı ve havalandırmalı ön ve ısıtmalı arka koltuklar ile çift bölge iklim kontrolü standart olarak sunuluyor.  Apple CarPlay içeren 8.4 inç dokunmatik ekran; radyo ve Android Auto ile uyumlu. İklimlendirme ve bilgi-eğlence sistemi bu ekran ile kolayca kullanılabiliyor. 506w’lik subwoofer Alpin ses sistemi de standart aktif gürültü önleme özelliklerine sahip.

 

 

3 Güçlü Motor Seçeneği

 

Elektronik Sınırlı Kayma Diferensiyeli (ELSD) bulunan tam zamanlı dört tekerlekten çekiş sistemi Quadra-Drive II’ye sahip olan  Jeep Grand Cherokee S, Auto, Snow, Sand, Mud ve Rock seçenekli Jeep çekiş yönetim sistemi olan Selec-Terrain’i sunuyor.  3.0 litrelik Multijet II 250 HP güçlü dizel motor Jeep Grand Cherokee S için giriş seviyesi motorken, 3.6 litrelik  286 HP güçlü atmosferik V-6 orta seviyeyi, 5.7 litrelik HEMI V-8 352 HP güçlü motor da üst seviye motor seçeneğini oluşturuyor. Tüm seçenekler 8 ileri otomatik şanzıman ile eşleştirilmiş.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak