Honda’dan Jazz ve CR-V 4×4 Dizel Otomatikte Ekim Fırsatları

CR-V 4X4 dizel otomatik için kredi kullananlar ilk taksitlerini 1 yıl sonra ödeyebilirken Jazz modelinde 20 bin TL’ye 12 ay vadede 0 faiz imkanı sunuluyor.

 

CR-V 4X4 dizel otomatik için kredi kullananlar ilk taksitlerini 1 yıl sonra ödeyebilirken Jazz modelinde 20 bin TL'ye 12 ay vadede 0 faiz imkanı sunuluyor.

 

4X4 dizel otomatik CR-V modeline sahip olmak için 31 Ekim’e kadar kredi kullanacak müşteriler, taksit ödemelerine 1 yıl sonra başlayabilecek. Jazz modeline sahip olmak isteyenler ise 12 ay vadeli 20 bin TL kredi kullanımında sıfır faiz isterlerse de 2 bin TL takas desteğinden yararlanabilecek.

 

CR-V’de iki motor ve 5 donanım seçeneği

CR-V dizel otomatik, Türkiye pazarına iki motor seçeneği ve 5 donanım versiyonuyla satılıyor. CR-V’nin başlangıç paketi olan Dream versiyonunda otomatik yıkama tertibatlı LED farlar, 17 inçlik alaşım jantlar, karbon görünümlü ön konsol, ısıtmalı ön koltuklar, start-stop sistemi, bluetooth telefon kiti, renkli TFT LCD bilgi ekranı, tek dokunuşla 60:40 oranında katlanan arka koltuklar ve çift bölgeli klima gibi donanımların yanı sıra Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), ABS, Acil Durum Fren Desteği (Brake Assist), Lastik Basınç Uyarı Sistemi (DWS) ve daha fazlası standart olarak yer alıyor. Dream, Premium ve Elegance versiyonlarının tamamını 1.6 i-DTEC 120 HP 6 ileri manuel vites ve 1.6lt i-DTEC 160 HP 9 ileri otomatik vitesli motor seçenekleri sunulurken Executive ve Executive+ donanım versiyonları 1.6 i-DTEC 160 HP ve 9 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile sunuluyor. 160 HP’lik dizel seçeneklerinde dört tekerlekten çekiş sistemi de standart.


Yeni Jazz’da fonksiyonellik ön planda

 

honda_jazz

 

Honda Jazz, Türkiye’de 1.3 litrelik benzinli motoru, CVT otomatik şanzıman opsiyonu ve üç farklı donanım seçeneğiyle satılıyor. Yakıt deposu ön koltukların altına konumlandırılmış olan Jazz’da geniş bir iç mekan elde edilirken Magic Seats – Sihirli Koltuklar da çözüm paketleri içerisinde yer alıyor. Honda’nın Earth Dreams ailesinin bir üyesi olan yeni 1,3 litrelik i-VTEC benzinli motorla satışa sunulan Jazz’da manuel şanzımanın yanı sıra Premium donanım versiyonundan itibaren opsiyonel olarak otomatik CVT otomatik şanzıman da seçilebiliyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM