Goodyear, Lastikleri 1 Yıl Boyunca Hasarlara Karşı Sigortalıyor

REKLAM

Goodyear, çivi, cam gibi keskin objelerin lastiklerde sebep olacakları zarara karşı, lastiğinizi sigortalayarak güvence altına alıyor.

 

 

Goodyear, AXA Sigorta A.Ş. ve AXA Assistance Türkiye (INTER PARTNER ASSISTANCE Yardım ve Destek Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.) ile işbirliğine giderek sürüş esnasında çivi, cam kırığı gibi keskin objelerin üzerinden geçilmesi sonucu lastikte oluşabilecek “yıpranma”, “yırtılma”, “balon yapma” ve “yarılma” hasarlarını teminat altına aldı. Goodyear’ın, pazara sunduğu hizmetleri geliştirirken her zaman tüketici ihtiyaç ve beklentilerine odaklandığının altını çizen Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut Sarıoğlu, “Goodyear’da odaklandığımız alanların başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Lastik sigortası hizmetimiz sayesinde, Goodyear markasını tercih edenler lastiklerini güvence altına alarak çok daha güvenli ve keyifli seyahat edebilecek” dedi. Sarıoğlu, Türkiye lastik sektöründe ilk defa bir sigorta poliçesi kapsamında bir programın geliştirilip, hayata geçirildiğini de sözlerine ekledi.

 

Lastik sigortasının geçerliliği 1 yıl boyunca sürecek

Lastik sigortası kapsamında, kampanyaya katılan Goodyear yetkili bayilerinden brüt ağırlığı 3500 kg geçmeyen binek, off-road ve SUV araçlarda kullanılan, 4 adet 17″ inç ve üzeri Goodyear marka lastik alan tüketiciler; tamiri mümkün olmayan lastik hasarlarında her bir lastik için KDV dahil 79 TL lastik muafiyet bedeli ödeyerek, yeni lastiği ücretsiz olarak temin edebiliyor. Lastik sigortası, 30 Nisan 2018 tarihine kadar kampanyaya katılan bayilerden, tek seferde 4 adet 17” inç ve üzeri Goodyear marka lastiğin satın alınmasını takip eden 15 gün içerisinde www.goodyearlastiksigortasi.com adresinden tüketiciler tarafından aktivasyonun tamamlanmasıyla geçerli olacak. Lastik sigortasının geçerliliği, tüketiciler tarafından aktivasyon işleminin tamamlanmasından sonraki 1 yıl boyunca sürecek. Lastik sigortası sadece tamir edilemeyen lastikleri kapsarken, tüketiciler lastik sigortasının geçerli olduğu 1 yıl boyunca, her bir lastik için bu teminattan en fazla bir kez yararlanabilecek.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM
REKLAM
REKLAM

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle