şişli escort

10 Eylül 2016 11:12:34 | Son Güncelleme: 23 Mayıs 2018 16:36:21

Ford Eylül Kampanyası

Ford, Fiesta, Focus, Mondeo, C-MAX ve Kuga için 24 bin TL, 20 ay yüzde 0 faiz kampanyası uygularken, C-MAX ve Mondeo için Mavi Plan kampanyasını sürdürüyor. 

 

ford_mondeo_1

Ford müşterileri, eylül ayında binek araç modeller için sunulan “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile FKasko almaları durumunda, Ford Focus, Fiesta, Mondeo ve C-Max modellerinde Titanium, Kuga modelinde ise Titanium & Selective donanım seviyeleri için 24 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz, diğer binek araç modellerinde ise 24  TL, 20 ay, yüzde 0,99 faiz fırsatına ulaşıyor.

 

ford_c_max_01

Mavi Plan fırsatları Eylülde de devam ediyor

Ford, geçtiğimiz ay devreye aldığı “Mavi Plan” finansman modelinde eylül ayında da müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. “Mavi Plan” kampanyası ile C-MAX’e 899 TL ve Mondeo’ya bin 299 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı sunuluyor. Mavi Plan, Ford müşterilerine özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford’un Değerli Geri Alım Garantisi’nden oluşuyor. Her 2 yılda bir yeni bir Ford sahibi olma imkânı, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Mavi Plan’ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor. Peşin alımı tercih edecek Ford müşterilerine de avantajlı fiyat seçenekleri sunuluyor. Titanium ve Selective serilerinde, Mondeo’da yüzde 2, Focus, C-Max ve Kuga’da yüzde 3 peşin alım indirimi, Fiesta Titanium modellerde ise X paket hediyesi sunuluyor.

REKLAM REKLAM
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak