11 Ekim 2018 16:26:02 | Son Güncelleme: 11 Ekim 2018 16:29:21

Ford Binek Otomobil Hafif Ticari Araç Ekim 2018 Satış Kampanyası

Ford Binek Otomobil Hafif Ticari Araç Ekim 2018 Satış Kampanyası kapsamında yüzde 0 faiz ve avantajlı indirim ve teklifler sunuyor.

 

 

Ford Binek Otomobil Hafif Ticari Araç Ekim 2018 Satış Kampanyası

 

Ford Binek Otomobil Hafif Ticari Araç Ekim 2018 Satış Kampanyası kapsamında Her Şey Dahil Finans Paketi’nden yararlanacak müşterilerine, 45 bin TL peşinat ile 12 aya varan taksitli alımlarda, yüzde 0 faizli kredi seçeneği sunuyor. Ekim ayında ayrıca Ford Options Fırsatı kapsamında, Focus TrendX dizel ve benzinli manuel şanzıman ve EcoSport modellerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yüzde 11, diğer binek modellerde ise yüzde 9 indirim sunan Ford, peşin alım yapacak müşterilerine ise Focus TrendX dizel ve benzinli manuel şanzıman yüzde 9, diğer binek modellerde ise yüzde 7 indirim sunuyor. Devreye alınan kampanyalar ile EcoSport modelinde, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 20 bin TL’ye varan indirim sunulmuş oluyor.

 

 

Ekim ayı boyunca Ford’un tüm ticari araç modellerinde ise peşin alımlarda yüzde 4 indirim sunuluyor. Transit Kamyonet ile Van ve Custom Van modellerinde, tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden sunulan yüzde 2 destekli “Kobi-Çiftçi Kampanyası” kapsamı, tüm ticari araç modellerini kapsayacak şekilde genişletildi. Ranger ve Connect modellerini tercih eden müşteriler için ise devam eden kampanyalara ek olarak tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1000 TL takas desteği kampanyası devreye alındı.

 

Ford Müşterileri İçin Aktif Memnuniyet Sistemi Hayata Geçirildi haberini de okuyabilirsiniz…

 

Ford Müşterileri İçin Aktif Memnuniyet Sistemi Hayata Geçirildi

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak