9 Kasım 2018 12:53:33 | Son Güncelleme: 9 Kasım 2018 12:53:50

Fiat Binek Otomobil Kasım 2018 Satış Kampanyası

Fiat Binek Otomobil Kasım 2018 Satış Kampanyası kapsamında tüm Fiat Egea modelleri 36 bin TL’ye kadar 12 ay vade yüzde sıfır faizli kredi ile satılıyor.

 

 

Fiat Binek Otomobil Kasım 2018 Satış Kampanyası

 

Fiat, Egea Sedan modelini ÖTV matrahı ve KDV’de yapılan yeni düzenlemelerin yanı sıra hurda teşviki ve özel kampanyalarla birlikte 61 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Ayrıca kasım ayı boyunca tüm Fiat Egea Ailesi modelleri, 36 bin TL’ye kadar 12 aya varan vadeli faizsiz kredi seçeneğiyle de satın alınabiliyor.

 

“ÖTV ve KDV indirimi çok olumlu bir gelişme”

 

ÖTV ve KDV’deki indirim kararının olumlu bir gelişme olduğuna dikkat çeken Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç “Ekim ayını, binek ve hafif ticari araç pazarında lider olarak tamamladık. Kasım ayı itibarıyla geçerli olan ÖTV matrahındaki düzenleme ve KDV oranlarında gerçekleştirilen indirimler ise otomotiv sektörüne ve markamıza önemli bir ivme kazandıracak. İndirimin yürürlüğe girdiği gün itibarıyla, bayi trafiğimizde olumlu bir artış gözlemledik. Satışlarımıza yansıyan bu olumlu etkinin süreceğine inanıyoruz. Ürün özellikleri ve kullanım ekonomisinin yanı sıra Fiat Egea’nın 61 bin 800 TL’den başlayan rakipsiz fiyatı ile de ezber bozmaya devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak