Doğuş Otomotiv DOD Ağır Vasıta ile 2. El Ağır Vasıta Hizmeti Verecek

REKLAM

Yılda 100 bin aracın el değiştirdiği 2. El ağır vasıta pazarında DOD Ağır Vasıta, çekici, kamyon, treyler, damper ve soğutucu ünite alım-satımı gerçekleştirecek.

 

Yılda 100 bin aracın el değiştirdiği 2. El ağır vasıta pazarında DOD Ağır Vasıta, çekici, kamyon, treyler, damper ve soğutucu ünite alım-satımı gerçekleştirecek.

 

Türkiye genelinde toplam 17 bayisi ile müşterilerine hizmet verecek olan DOD Ağır Vasıta’nın altyapısı için 1.5 yıllık çalışma gerçekleştirildi. Bu 1.5 yıllık sürede bin 600 adet 2. El araç satışı gerçekleştiren DOD Ağır Vasıta 2017’de bin 300 araç satışı hedefliyor. Müşterilerine takas, nakit alım, konsinye veya emanet satış imkanı sağlayan DOD Ağır Vasıta, her marka, model, yaş ve kilometrede 2. El ağır ticari araç almak veya araçlarını satmak isteyenlere hizmet sunacak.

REKLAM

 

ÜRÜNLER 2 BAŞLIKTA TOPLANIYOR

3 yıl ve daha yeni araçlar Proplus adlı hizmeti sunacak olan DOD Ağır Vasıta, 4-6 yıl arası araçlar içinse Pro olarak tanımladığı hizmeti sunacak. Sigorta ve kasko hizmetleri de VDF ile gerçekleşen işbirliği ile sunulacak.

 

3,5 SAAT SÜREN 111 NOKTA EKSPERTİZ ÇALIŞMASI

DOD Ağır vasıta, satış amacıyla alacağı tüm araçlar için 3,5 saat süren 111 nokta ekspertiz çalışması yapıyor. Kaporta-mekanik durumunun tespitinin ardından eksikler kaliteli işçilik ve orijinal yedek parçalarla onarılıyor.  Aracı satın almak isteyen müşteriler hazırlanan detaylı raporu inceleyerek her konuda bilgi sahibi olabiliyor.

 

 

FİYATLAR SÜREKLİ GÜNCEL OLACAK

DOD Ağır Vasıta’nın geliştirdiği BT sistemi ile 2. El ağır vasıta alacak müşteriler gerek alımda gerekse de satışta en güncel fiyatlara ulaşabilecek. DOD tarafından geliştirilen sistemde, piyasada satılan tüm araç tiplerinin donanım ve son fiyatlarını kapsayan bilgiler yer alıyor.

 

“2. EL DENİLİNCE AKLA GELEN İLK MARKA OLMAK İSTİYORUZ”

2. el ağır vasıta pazarında kurumsal bir yapıda hizmet vereceklerini belirten DOD Ağır Vasıta Genel Müdürü İlhami Eksin, “Doğuş Otomotiv bünyesinde DOD ile 17 yıla varan tecrübemiz ile ikinci elde ilk akla gelen markayız. Bu deneyimimizle, yaklaşık 1,5 yıldır üzerinde çalıştığımız ikinci el ağır vasıta pazarında da DOD Ağır Vasıta olarak hizmetlerimize başladık. Biz, ikinci el ağır ticari araç alım-satımında kurumsal hizmet ve anlayış ile güvenilir çözümler üretmek istiyoruz. Scania markasından edindiğimiz tecrübe ile DOD Ağır Vasıta olarak sektörümüze ilklerle birlikte geliyoruz. Uzun yıllar sektörde var olmayı hedefliyoruz ve amacımız ‘ağır vasıtada ikinci el’ denilince akla gelen ilk marka olmaktır” diye konuştu.

 

 

 

 

 

2017 SCANIA ÇEKİCİ FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

REKLAM
Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. takas yapmak istiyorum scana verip alacam model yükseltmek için görüşmek istiyorum 05332840702

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM
REKLAM
REKLAM
REKLAM
Vidyoto’yu Facebook’ta Takip Edin

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle