Continental’den Hafif ticari ve Van Grubu Araçlara Özel İndirim

 

Yaşadığımız bu zor günlerde yola çıkmak zorunda olan sürücülerin yükünü hafifletmek isteyen Continental’den Hafif ticari ve Van Grubu Araçlara Özel İndirim.

 

Conti yaz kampanya

 

Continental’den Hafif ticari ve Van Grubu Araçlara Özel İndirim

 

Continental, “Yola çıkana arka çıkar” sloganıyla bu zor günlerde, hafif ticari ve van grubu araç lastiklerine uyguladığı yaza özel indirim kampanyası ile desteğe devam ediyor. 15 Temmuz’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Continental, hafif ticari ve van grubu araç lastiklerinde lastik başına 50 TL indirim imkanı sunuyor. Continental bayi ve lastikevlerinde geçerli olacak indirim kampanyası, minimum 2, maksimum 6 adet lastik alışverişlerini kapsıyor. Continental’in Bonus Kart sahiplerine özel sunduğu kampanya kapsamında yapılan 4 taksitli İşlemlerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacak.

 

Kampanyaya Nasıl Katılınır?

 

  • Kampanyaya katılmak için, büyük harfler ile “CONTINENTAL KAMPANYA” veya “CONTI KAMPANYA” yazıp 4933’e SMS gönderilir.
  • Cep telefonunuza gönderilen ampanya katılım koşullarına ait metinlerin bulunduğu link’e (https://kampanya.contidas.com) tıklanır.
  • Açılan sayfada KVKK ve ETK aydınlatma metinlerine onay verildikten sonra çıkan ekrandan Ad-Soyad, Telefon ve E-mail bilgileri müşteri tarafından doldurulur.
  • Tüm bilgiler doğru bir şekilde doldurulduktan sonra ekran üzerinden “Kampanya Kodu Al” butonuna tıklanıldığında müşteriye SMS olarak Kampanya Onay Kodu gönderilir.
  • Ulaşan onay kodu indirimden faydalanmak üzere Continental Yetkili Satıcısı ile paylaşılır.
  • Kampanya süresi boyunca, bir kez kampanya onay kodu talep edilebilir ve kampanyadan bir kez faydalanılır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, ING Bonus, Denizbank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, AlternatifBank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM