Continental Yaz Dört Mevsim Binek SUV ve 4×4 Lastiklerinde İndirim

Continental, 15 Mayıs -15 Temmuz 2020 tarihleri arasında Yaz Dört Mevsim Binek SUV ve 4×4 Lastiklerinde İndirim kampanyası gerçekleştiriyor.

 

conti yaz lastik kampanya

 

Continental Yaz Dört Mevsim Binek SUV ve 4×4 Lastiklerinde İndirim

 

Continental, 15 Mayıs -15 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Yaz, Dört Mevsim binek, SUV ve 4×4 araç lastiklerini, 4 lastik alımında 80 TL’den başlayan ve 300 TL’ye varan indirim sunuyor. Continental yetkili satıcılarında ve lastik evlerinde geçerli olacak indirim kampanyasında aynı zamanda müşteriler Bonus Kart’a özel 8 taksit seçeneği de kullanabiliyor. Dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili lastik saklama hizmeti de veren Continental, konusunda uzman ve donanımlı yetkili satıcıları aracılığıyla tüm lastiklerin muhafaza edilmesini de sağlıyor. Continental’in Bonus Kart sahiplerine özel sunduğu kampanyanın detaylarına www.bonus.com.tr ve www.flexi.com.tr’ den ulaşabilirsiniz.

 

Kampanyaya Katılım Şartları 

 

  • Kampanyaya katılmak için, büyük harfler ile “CONTINENTAL KAMPANYA” veya “CONTI KAMPANYA” yazıp 4933’e SMS gönderebilirsiniz.
  • Cep telefonunuza gönderilen kampanya katılım koşullarına ait metinlerin bulunduğu link’e (https://kampanya.contidas.com) tıklanılmalıdır.
  •  Açılan sayfada KVKK ve ETK aydınlatma metinlerine onay verildikten sonra çıkan ekranda Ad-Soyad, Telefon ve E-mail bilgileri müşteri tarafından doldurulmalıdır.
  • Tüm bilgiler doğru bir şekilde doldurulduktan sonra ekran üzerinden “Kampanya Kodu Al” butonuna tıklanıldığında müşteriye SMS olarak Kampanya Onay Kodu gönderilecektir.
  • Gönderilen onay kodu indirimden faydalanmak üzere Continental Yetkili Satıcısı ile paylaşılmalıdır.
  • Kampanya süresi boyunca, bir kez kampanya onay kodu talep edilebilir.
  • Kampanyadan bir kez faydalanılabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM