Citroen Bakım Paketleri Kampanyası 2018 Sonuna Kadar Sürüyor

REKLAM

Dört faklı Standart Paket ve beş farklı Full Paket’ten oluşan Citroen Bakım Paketleri Kampanyası 2018 Sonuna Kadar Sürüyor.

 

 

Citroen Bakım Paketleri Kampanyası 2018 Sonuna Kadar Sürüyor

 

Kampanyaya katılan Citroën Yetkili Servislerinde uygulanacak net fiyatlı kampanya kapsamında Citroen sahiplerine orijinal bakım yedek parçaları, işçilik ve motor yağlarında indirimler içeren dört faklı “Standart Paket” ve beş farklı “Full Paket” sunuluyor. Kampanya süresince tüm benzinli ve dizel binek otomobiller için Standart Periyodik Bakım Paketi KDV dahil 485 TL, Full Bakım Paketi ise KDV dahil 750 TL. Ticari araçlarda, tüm Nemo ve Berlingo modelleri için Standart Periyodik Bakım Paketi KDV dahil 485 TL iken Full Bakım Paketi KDV dahil 725 TL. Jumpy modellerinde Standart Periyodik Bakım Paketi KDV dahil 620 TL, Full Bakım Paketi ise KDV dahil 780 TL. Jumper modellerinde Standart Periyodik Bakım Paketi KDV dahil 680 TL iken, Full Bakım Paketi KDV dahil 950 TL. Standart Paket; yağ filtresi, hava filtresi, karter tapası, yağ, bakım ve işçiliği ve 15 nokta kışa hazırlık checkup işçiliği hizmetini kapsıyor. Full Paket ise yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi, polen filtresi, karter tapası, yağ, bakım ve işçiliği ve 15 nokta kışa hazırlık checkup hizmetini kapsıyor.

 

2019 Uluslararası Yılın Ticari Aracı Ödülünü Yeni Citroen Berlingo Van Kazandı haberini de okuyabilirsiniz…

 

2019 Uluslararası Yılın Ticari Aracı Ödülünü Yeni Citroen Berlingo Van Kazandı

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız ?

REKLAM
REKLAM
REKLAM

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle